Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudom beállítani a youtube...

Hol tudom beállítani a youtube-on hogy ne ajánljon yakusoku no neverland-et?

Figyelt kérdés
A youtube most nem ajánlja ezt az animét csak be akarom állítani hogy sose ajánlja, mert félek tőle.

2020. júl. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azt nem lehet. ha meg félsz tőle ne nézd meg a videót és mellőzd.
2020. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok
2020. júl. 22. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha te a The Promised Neverland-től fész, szerintem még ne is YouTube-ozz... Hány éves vagy?


Amúgy vannak jó démonok is, akik nem esznek embert. :) (csak az anime még nem tart ott)

2020. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
3. Mért ne félhetne tőle? Nem mindenki bírja,ezt a kategóriát és ha spoilerezel írd ki. Az,hogy ne Youtube-ozzon,pedig nem megoldás.
2020. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbáltam utalni, hogy véletlenül nem-e egy ilyen 10 év alatti a kérdező, akkor meg mit is keres ott. Csak mert ha egy 16 éves ennyitől fél, ott kicsit azért bajok vannak...


[link]

[link]

2020. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
5. Jah..Ahogy azzal is,aki a bohócoktól vagy a pókoktól fél. Még is elismert fóbiák,de nem az ember választja ki,hogy mitől fosik,mert akkor qrva bátor ember lenne mindenki. Ez van és ettől meg nem, lesz senki semmivel sem rosszabb.
2020. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a youtube (meg úgy minden oldal) általában olyan videókat/képeket ajánl amihez hasonlókat már néztél vagy nézel. Tehát ha te rendszeresen más jellegű videókat nézel, egy idő után nem fog Promised of Neverlandot ajánlani.
2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
3mas.. kossz a spoilert💕 kedves vagy...
2020. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!