Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova érdemes utazni Budapest...

Hova érdemes utazni Budapest illetve Tárnok környékén? Milyen szórakozási lehetőségeket ismertek arra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal idén nem tudunk nyaralni menni, mert későn kaptunk észbe. Viszont szeretnénk három olyan napot, amikor csak megyünk és szórakozunk. Ebből egy nap a mogyoródi aqua park. A másik két napra szeretnék ötleteket! :)

Köszönöm!



2020. júl. 28. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Pfuu, hát az állatkertet én mindenképp megnézném, továbbá bemennék egy állatos kávéházba (pl macskakávézó) vagy elmennék szabadulni, bowlingozni, billiárdozni. lehet menni szórakozóhelyre, pl a morrison's 2-őt ajánlom. Bár én most csupán Pestről beszélek, nem tudom mi van tárnokon😅
2020. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Állatkertbe már voltunk, a macskakávézó tetszik. :D

Szabaduláshoz kellenek még emberek, de azt is szeretjük. Voltunk már pár helyen. :)

2020. júl. 28. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!