Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmennétek egyedül moziba?

Elmennétek egyedül moziba?

Figyelt kérdés

Még egyedül sosem voltam, de nagyon szeretnék elmenni a

Bring the Soul: the movie vetítésére. Viszont sajnos az ismerőseim között nincs sennki, aki szeretné vagy érdekelné a kpop így magam maradtam. Ti elmennétek egyedül?



2020. aug. 7. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nincs semmi különös abban, ha valaki egyedül megy moziba:D Biztos lesz több olyan ember, akinek nincsenek army/kpopper ismerősei, így kénytelen egyedül elmenni.
2020. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Voltam többször is egyedül.
2020. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Voltam en is sokszor egyedul. Nepszeru filmen is.

Tavbarataim vannak mostanaban inkabb.

2020. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Amikor nagyvárosba kerültem, tucatszor voltam moziba, CSAK egyedül. Igaz nekem nincs senki aki jönne, viszont állítom, hogy a filmnézéshez nem kell segítség. Már annyira megszoktam hogy nem is tudnám másképp.

Az említett filmet viszont láttam mert nagy ARMY vagyok, na oda nem ártott volna valami kísérő hogy legalább megbeszéljük utána az élményt.

21/L

2020. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Moziba az ember azért megy, hogy megnézze amit akar, nem tudom, hogy ehhez miért kell bárkinek kísérnie, anélkül is ugyanazt látja.
2020. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is mennék megnézni a filmet és vannak is kpopper barátaim viszont ők hiába szeretik nem hiszem hogy el fognak jönni (2 ilyen barátom van, az egyik jönne a másiknak nincs kedve és ketten nem hiszem hogy megyünk mivel egyszerűen nem tudom elképzelni hogy vele egy utazáson, és a mozi előtt és után tudnánk beszélgetni úgy hogy ne legyen kínos viszont ez már csak az én problémám) úgyhogy valószínűleg egyedül fogok menni. Én se voltam még egyedül moziban viszont nem hiszem hogy bármi furcsa lenne abban ha valaki egyedül megy nézni szóval szerintem nyugodtan menj. Én még gondolkozok a dolgon mivel én láttam tavaly de újra szeretném nézni viszont én soha nem voltam annyira az a menjünk ilyen nagyobb tömeges helyekre ember, főleg nem egyedül viszont valószínűleg most kivételt teszek majd a film miatt.
2020. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Későn csatlakozok a beszélgetéshez, de én is többször voltam már egyedül moziban és ezt a filmet is és az új BTS filmet is egyedül néztem meg.
2020. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!