Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Menjek buliba vagy ne?

Menjek buliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy menjek e mert csak 8an leszünk és nem is vagyok olyan jóban velük. Nem tudom mit lehet így csinálni és kicsit félek, hogy nem lesz jó. Amugy meg bűntudatom van, hogy nem megyek és lehet, hogy jó lesz. Nagyon vacillálok. Szerintetek menjek el vagy sem?

2020. aug. 7. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Inkabb ne
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha én lennék ebben a helyzetben nem biztos hogy mennék, de csak te tudod mennyire nem jössz ki velük. (Nekem főleg attól függene)

Esetleg menj el nézd meg milyen, ha tetszik maradj, ha nem akkor gyere el azzal pl hogy rosszul vagy, vagy találj ki valami olyat ami nem túl felszínes és nem túl sértő.

Mert ha 8-an lesztek akkor tuti észreveszik hogy eljöttél szóval a titokba kisurranas kizárva:D

2020. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül mentem és jó döntés volt :D köszi a válaszokat.
2020. aug. 12. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!