Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Eddig működött, most nem, de...

Eddig működött, most nem, de miért?

Figyelt kérdés
Eddig ment az instagramon a "Music", vagyis tudtam a képre tenni egy zenét. Most 1-2 hete már nem működik. Azt írja "a régiódban nem érhető el az Instagram Music" nagyon érdekes, mert Budapesten lakok és mindenkinek működik, én Bp egy különleges régiójában élek úgy tűnik...valaki járt már így? Ha igen, hogy oldottátok meg. Már töröltem és újra telepítettem, semmit nem ért😩

2020. aug. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Akinek működik, az biztos egy másik országot állított be az appnál, lehet hogy valamiért elállítódott neked.

Ha arra gondolsz, hogy egy adott zenének a szövegét írja ki, akkor nem tudom, miért nem működik.

2020. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a szöveg, hanem alap ez a funkció nem működik. Hol lehet beállítani az országot?
2020. aug. 16. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj rá a beállításokra, ott a keresőbe írd be, hogy nyelv. Valszeg ott lehet az országot is beállítani.
2020. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap közben rájöttem, magyar van. Csak a nyelvet lehetett. Illetve be van állítva a helyzet használata. Ennyi..
2020. aug. 17. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!