Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a gyakorikérdése...

Az igaz, hogy a gyakorikérdések van megalkotva a kormány által?

Figyelt kérdés
Bocsesz, ha nem jó, még tanulom a magyart. Az én állampolgárságom német. Írok kérdéseket azért, hogy gyakoroljam a csodás nyelvet.
2020. aug. 19. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, hogy a Gyakori kérdéseket a kormány alkotta? - Így hangzik helyesen.


Nem, nem igaz.

2020. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit írtam alul, az jó?
2020. aug. 20. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"írok kérdéseket azért" úgy helyes, hogy "azért írok kérdéseket", illetve "bocsesz, ha nem jó" helyett "bocsesz, ha nem jól írtam..", vagy "bocsesz, ha hibásan írtam", vagy "bocsesz, ha van hiba a szövegben", stb..

egyébként nyelvtanulás céljára ajánlom figyelmedbe a Speaky nevű platformot, ott tudsz más emberekkel beszélgetni, pld. megadod, hogy te németül beszélsz és magyarul szeretnél tanulni és találsz olyan embereket, akik magyarul beszélnek és németül szeretnének tanulni, tudtok chatelni és közben tanítjátok egymást a nyelvekre.

2020. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit érthetőbben tudnád leírni?

Kedves vagy, köszönöm!

2020. aug. 20. 17:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!