Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Másnak is új a Facebook?

Másnak is új a Facebook?

Figyelt kérdés
Ezegy új frissítés? Ma kaptam értesítést, és valami baromi csúnya szerintem. Elég volt a youtubot megszokni most a facebookot is megkell szoknom. Hirtelen sok ez szerintem :( másnak se tetszik?

2020. aug. 22. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta lehetett erre a kinézetre váltani próbaként, mielőtt mindenkinek automatikusan átváltja a rendszer. Olyan régóta használom, hogy már nem is tudom milyen volt régen, ugyanúgy meg lett szokva mint minden változtatás. Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni, mert nincs más választásod.
2020. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen csak hirtelen váltot nekem :D amúgy nem vészes csak szokatlan, kcisit twitter feelinges, de nemrossz végülis. nekem csak ma adott értesitést,eddig arégi volt nekem.
2020. aug. 22. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem régi, legalábbis én nem vettem észre semmi feltűnő változást.
2020. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!