Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezeknek a shippeknek van...

Ezeknek a shippeknek van alapja? (több lent)

Figyelt kérdés
Itt a Stony és a Spideypool shippek érdekelnének elsősorban. Csak mert egy csomó shippnek van alapja (pl. Wanda Vison, Brutasha, talán még a Stucky is, mondjuk nem feltétlen szerelmi szálon), de ezeknek nem igazán. Vagy ezek a képregényekben léteznek (nem igazán vagyok jártas a képregényekben)? Vagy csak valaki kitalálta? Csak mert Tony és Steve nem igazán jöttek ki egymással, Peter és Wade meg nem is találkoztak (a filmekben). Meg ha már itt tartunk, akkor a Superfamily is érdekel. Köszönöm előre is a válaszokat! Csak érdekel, hogy honnan jöttek ezek a shippek. :)

2020. aug. 23. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenki azt shippeli, akit és akivel akar. Nem kell feltétlenül találkozniuk sem. Szerintem úgy gondolták, hogy "na ezek ketten jól néznének ki" és ennyi :D


De pl Bucky és Natasha úgy tudom a képregényben kavartak, mielőtt Bucky agymosott lett, szóval ennek a shipnek lenne alapja. Filmben ezzel szemben semmi sincs köztük.


(Stucky shipper vagyok)

2020. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 makeitcount ***** válasza:

én nem shippelem stony-t de a spideypool-t igen bár nem a Tom Holland és Ryan Reynolds verziót.

Van a Deadpool vs. Spiderman képregénysorozat és nekem ott nagyon megtetszettek, plusz ha jól tudom Ryan Reynolds nem ellenzi azt ha az Andrew Garfield féle Pókembert nézzük vele együtt.

2020. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!