Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Netflix regisztráció?

Netflix regisztráció?

Figyelt kérdés
Hány ember használhat egy netflix regisztrációt valamint ha különböző email címek regisztrálok az egy új regisztráció nak számít?

2020. aug. 30. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Igazabol a csomagtol is fugg szerintem.

En a legdragabb csomagban vagyok(S-sel kezdodik a neve)

4 ember hasznalhatja a legtobben.

En be vagyok jelentkezve telorol, laptoprol es tvrol is.

A tobbiek is laptopon azt hiszem.


Hat igen mas e-mail uj regisztracionak szamit vegulisXD, de igazabol itt a bankkartya a lenyeg .


Szoval ha egyszer mar megadtad az e-mailed es a bankkartyaszamod IS. Akkor az egy fiok


De ha uj e-mailt csinalsz es ugyanazt a bankakrtyaszamot adod meg, akkor nem lesz ujra 30napos ingyen honapod

Hanem onnantol mar vonja lefele a jo kis penzeket. :D

2020. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a tervem hogy csak a ingyenes 30 napig használom majd lemondom és egy másik email címel újra regisztrálok valamint egyél regisztrációt hány ember használhat engemet csak a száma érdekel hogy hány ember
2020. aug. 30. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírt mindent az első válaszoló... Csomagtól függ (1-2-4 egyidejű használat) és hiába csinálsz új fiókot, ha ugyanazt a bankkártyát használod (Mert az ingyenes hónaphoz is meg kell adni) akkor már nem fog újra 30 napos próbaidőt adni.
2020. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok

Ha e-mail valtassal menne, akkor mindenkinek lenne netflixe es senki se fizetne.


En az elejen ugy csinaltam, hogy a csaladtagjaimnak a bankszamlajaval regisztraltam es gyors lemondtam az utolso napon.


Igy ingyen neztem fel evig kb.

Aztan a barataimmal is folytattuk ugyanezt:D

A sok baratod van es ok is imadjak a sorozatokat meg a filmeket, akkor sokaig huzhatjatok ezt:D

2020. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!