Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó Péter törölt, Udvardi...

Dancsó Péter törölt, Udvardi Péterről készült videója megtekinthető valahol teljes egészében?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, mivel nem foglalkozom az ilyen hulladék sejetekkel, mint dancsó...
2020. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Már nem tekinthető meg. Ha valakinek meg van sem töltheti fel, mivel szerzői jogok alatt áll. Maximum más videósoknál tudod megnézni a kritikákat, de ott is csak bevágások vannak.

Szánalom amúgy, hogy a Dancsó le törölte a videót. Vélemény alkot valakiről, de ha nem kedvez neki a like-dislike arány, akkor egyből mintha nem is lett volna.

2020. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

*Véleményt

Még ha valaki más csinált volna videót a srácról, akkor azt mondom oké, minden kritika vagy paródia ugyanúgy növeli az ismerettséget, na de pont egy ilyen majom.

2020. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg puzsér róbert pár videóját, ami dancsóról szól. A kommentek közt valaki belinkelte a törölt videókat (google drive)
2020. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
2020. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Én láttam az elején, de senmi kivetbivalót nem találtam benne, az a kisrác tényleg tenyérbemászó.
2020. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most elvileg visszarakta az összes régi videóját, tehát megtalálhatod
2020. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!