Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma kik a nagy magyar Youtube...

Ma kik a nagy magyar Youtube videósok?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt Videómánia és HollywoodHírügynökség volt a két egyeduralkodó. Azóta ez hogy változott?

2020. szept. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A videómánia nem változott. Szirmai elég inaktív, őt a Pamkutya páros lekörözte.
2020. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Pamkutyáékat mondanám a legnagyobbnak és leghíresebbnek, bár az utóbbi időkben ők eléggé visszavettek a videózásból, és inkább a reklámarcoskodásokra álltak rá, amit amúgy sajnálok.
2020. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Videomania

Erdelyi Monika es Molli

Janosik Gergo

Zsozeatya


Ezek a 9 eves fiaim kedvencei

2020. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

a választ nagyban befolyásolja, hogy miben is definiálod a nagyságot. feliratkozó szám, megtekintések, bevétel?

eddig az objektív szempontok. ezekre nem nagyon érdemes kérdést kitenni, van egy csomó top lista, ami a nyilvános számok alapján rangsorolja a csatornákat akár egy idő pillanatban, akár a számok változását is megmutatva:

[link]


[link]


sajnos a legizgalmasabbat pont nem találom, ami azt foglalta össze, mennyi olyan csatorna van, amiket a magyar toplistákon senki nem tart számon, pedig magyarok csinálják, irtó sok nézőjük van, csak jobbára külföldiek, mert szöveg nélküli videókat csinálnak különféle dolgokról...


népszerűség, ismertség, társadalmi hasznosság, szórakoztatóság, értékteremtés pedig szubjektív, egyénenként eltérő és nem mérhető szempontok. van, akinek egyik fontosabb, a másik kevésbé.


én Dancsót régen keveset néztem, mostanában meg szinte egyáltalán. néha ránézek és hamar megbánom. Hollywood Hírügynökséget régen egyáltalán nem néztem, egy párszor ránéztem, azóta eszembe se jut. nem jön be a stílusuk.


Pamkutyáékat néha nézem, tetszik is, amit csinálnak, de rendszeresen őket sem követem. The VR Tech-re néha ránézek, de leginkább csak akkor, ha valami műszaki eszköz tesztje érdekel, bár akkor is inkább külföldieket nézek - mint általában.


rendszeresen, szinte kizárólag Magyarósi Csabát, Unlimitedet és a RetroShockot nézem. más magyar csatornákat csak hébe-hóba nézek, nem rendszeresen.

akiket még néztem rendszeresebben, mint a DumaRagu, Dániel Balázs, Lilla Vlogja, azok jobbára abbahagyták, szünetelnek, vagy kis, induló csatornák, mint pl. a Popcorn Riadó, Geeklány és még egy-két másik.


KAP pl. kakukktojás, mert a vlogját nagyon bírtam, de hamar abbahagyta, a műsorai felvételét néha megnézem, ahogy a többi standupost is, de messze nem olyan rendszeresen, mint amikor vlogolt

2020. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Magyarósi Csaba

TeamFaceVlog

stLacika22

Horváth András.

2020. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MolotovPunk ***** válasza:
86%
Több is van,de ez relatív.Érdeklődési körtől is függ ez.Akik 2014-2015-ben csúcson voltak nézettségben,azok lassan mennek lefelé,mert jöttek és jönnek új tartalomgyártók a youtube-ra.Akit 5-6 évvel ezelőtt sokan néztek,azt ma már könnyen lehet,hogy nagyon kevesen nézik,vagy legalábbis kevesen emlékeznek rájuk.Persze kivételek vannak,de nem túl sok.Emellett voltak más csoportok is,pl:thrash videósok,akik 1-2 évig nézettek voltak nagyon,aztán mentek a süllyesztőbe,mert abba hagyták a videózást,vagy éppen törölte őket a rendszer botrányos viselkedésük miatt.Sokat változott a Youtube is e téren,mert manapság már annyi felesleges videós van,hogy nem követem az újakat egyáltalán.Régi videósok között említésre méltó MetalCastiel és Urbex Gyula-Szellemvárosok akiket még szoktam nézni,mert ők képviselnek is értéket számomra.
2020. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

sokban nem változott, a fentiekben pedig elmondtak mindent.

(de szerencsére VR team még megvan :3.)

2020. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!