Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek töröljem a Faceboo...

Szerintetek töröljem a Facebook-ot vagy ne?

Figyelt kérdés
Soha nem volt a hasznomra a Facebook. Régen csak a suli miatt kellet. Mostanában alig nézek fel rá. Régebben valamiért megtaláltak a kanos pasik és küldték a nem is mondom milyen képeiket. Most meg valaki egy csoportban mindennek elkönyvelt, csak mert látott egy fótót rólam és nem hiszi el a koromat. Ja és milyen parsztság az, hogy kiposztolod egy ismeretlen képét, mert nem hiszed el a korát, és minden zagyvaságot írt rólam mint biztos gimis vagy és ilyenek. És ezt nyilvánosan! Még a barátnőm is megvédett mivel ő is érintett volt benne, mert cicát kerestem és látott engem vele egy cicával mikor az az övé és azt hitte az enyém és olyan fennhangon kérdezte, " EZ MELLÉ MÉGEGY??" szóval ja. Emiatt elkezdett remegni a kezem és könnyezni a szemem is, mert eléggé érzékeny vagyok. Meg régen is véletlen csináltam egy mókás filteres képet azt véletlen elküldtem egy csajnak akinek nem kellett volna. Másnap kiröhögtek miatta. Meg ha bármit is kellene posztolnom rajta, mikor keresek esetleg valamit akkor mindig ideges leszek, hogy most mivel támadnak be, vagy valamit hülyén fogalmaztam azt nekem esnek...Szívem szerint törölném, de a barátnőm is fenn van. Nem tudom, megérné e. Mindig csak a gondot okozta. Ismerős is van max 15 de ebből max 2 ír és érdeklődik irántam...Mit tanácsoltok?

2020. szept. 21. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, árt neked, akkor töröld. Aki fontos, azzal más csatornákon is tudjátok tartani a kapcsolatot.
2020. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igaz :)

barátnőmmel meg max telefonálgatunk azt ennyi meglehet oldani vlaahogy.

2020. szept. 21. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is utállom az ilyen hiénákat.

He csak ismerősöknek akarsz írni, akkor a Facebookon kívül van másik chat szolgáltatás is. Van amihez viszont az emberek nem hajlandóak mást használni. Facebook nékül viszont nehezebb lesz ellenőrizni ha valaki felhasználja a fényképeidet.

- Van Facebookod?

- Más nincs, vazze?

2020. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
Ha nincs nagyon szükséged rá,akkor igen,fo sbuk nélkül is van élet.
2020. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!