Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyikek a kedvenc BTS/kpop-sh...

Melyikek a kedvenc BTS/kpop-shipeitek? (akármilyen bandából)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert régóta írtam Wattpad-re, fogalmam sincs arról, mi változott az elmúlt másfél évben, gondoltam az itt lévők segítségét kérem :)


Előre is köszi >3<



2020. szept. 26. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
A homi koreai sztoriknál sokkal jobb könyveket olvasok.
2020. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem vagyok a shipek pártján, mint army, nem szeretek boy x boy történeteket olvasni. (semmi bajom sincs vele, tehát nem úgy értem, csak számomra az a sztori nyújt élvezetet, amibe bele tudom magam képzelni, MINTHA velem történne meg ez mind.) És egy ship fanfiction-ben hát... Ez nem igazán történik meg.

De mikor videókat nézek a BTS tagjairól, akkor a Yoongi&Jimin párost szeretem a legjobban. Vagy Jin&Jungkook.

2020. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Már megint ez..Komolyan,ne csesszétek már el a kpopot a hülye shippelésetekkel. Annyira imádom,hogy egy az idióta shipperek miatt,az idióta fanservice-t kell néznem. Álljatok már le!
2020. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beteges élő embereket egymással shippelgetni és yaoi fanfictionöket írni róluk. Ha ilyen igényeitek vannak, inkább nézzetek yaoi animéket vagy BL doramákat, de légyszi ne valós embereket boronáljatok össze egymással.


Ha viszont csak bromance-ról, barát-barát shipről van szó, akkor számomra a Chanyeol&Kyungsoo páros a legaranyosabb.

2020. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elso na jah 😂😅 őszintén a shippelés nagyon rossz!!! Megpróbálok mindenkit lebeszélni róla mert nagyon nem egészséges és megtudja rontani az idolok életét!

Pl úgy hogy ossze shipelnek 1 fiut meg 1 lányt és akkor ezek a személyek minden kis apró dologra ugranak és ezt az idolok is látják amitől nagyon kellemetlenül érzik magukat sokszor! Mert jo pár fanatikus rajongó nagyon elviszi egy szado mazo irányba ezeket!

Vagy pl az adott idol össze jön valaki mással és akkor azt a személyt bántani fogják hogy nem illenek össze! Legalább mi nyugatiak ne vegyünk részt egy ilyen dologba!

2020. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Pl jungkook már 5-6 lannyal jár 😂😅 amire nagyon emlekszek az a gfriend eunha és twice sana

De pl ez most eunha es jungkook esetében elég gaz mert egy cégnél vannak meg azért ment a ship mert hasonlo cuccokat hordtak... mint kiderült a cég már akkor ki segítette egymást mind kiegészítőkben mind egyéb módon pl az egyik gfriend tag is a bighit trainee-je volt

2020. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

6: nemcsak velük, Jungkook kb az összes idollal volt már shippelve xD


Amúgy annyira én se rajongok a shippekért, egyetlenegy van, amit imádok, az pedig a Jikook (Jimin és Jungkook), szerintem az összes BTS ship közül messze ők tűnnek a legvalósabbnak^^

2020. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Persze... nagyon reális a homoszexualitás idolok között... valószínűleg mar a trainee időszaknal ki derítik hogy az illető milyen identitású és valószínűleg azt nem engedik időnként dolgozni
2020. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
8: van többszáz férfi idol, lehetetlen, hogy köztük ne legyen egy se meleg. Meg vannak, akik elég fiatalon, kb 13 éves korban lesznek trainee-k, amikor az ember még fel sem fedezi, hogy lehet a saját neméhez (is) vonzódik.
2020. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
26%
Személy szerint semmi bajom nincs a shippekkel. Bts-ből Taekook a kedvenc shippem. Magyarországon szerintem még mindig a Taekook shipperek vannak a legnagyobb többségben.
2020. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!