Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan szórakozóhely...

Van olyan szórakozóhely BP-en, ahova 18 év alattit is beengednek?

Figyelt kérdés
Szalagavatóm lesz (dec. 5.), és bulizni mennénk. A társaságban van egy 17 éves is, és nem akarjuk kihagyni. Lehetőleg olyasmi helyet keresünk, mint a Morrisons 2. Előre is köszi a tippeket.
2008. nov. 28. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
hát erre én is kíváncsi lennék
2008. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudok semmit biztosan, ezért ha nem muszáj ne pontozz le, nem akarok rosszat se mondani, cikit sem,olyat sem ami nem nektek való én ugyanis még sosem voltam itt, csak a tesóm mondta, szal inkább informálódjatok. Úgy tudom, hogy a zöldpardonba be lehet menni, de 14 év alatt szülői belegyezés kell.


Mégegyszer mondom, nem akarlak titeket égetni, semmit nem tudok a helyről, de lehet h segítettem.

2008. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
36%
rengeteg!
2008. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ZéPé nagyon jó hely, és ha lehetne oda mennék... De a ZéPé a legnagyobb nyári fesztivál, szabadtéri, szóval most nem nyert :)


A harmadik válaszadónak: Nyertél, pontatlanul fogalmaztam :D


Ha valaki esetleg tud valami pontosabb infót arról, hogy a Macskafogóban hogy mennek a dolgok, örülnék ha megosztaná velem (velünk). Azt hallottam tízig bent lehet bárki 14 fölött, tíz után felnőtt felügyelettel. Mástól meg azt hogy csak szülő jó felügyeletnek...

2008. nov. 28. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy van ahova 16 éve kortól tuti beengednek. Soho London nézzetek utána nem rossz hely. Meg az a lényeg, hogy együtt legyetek.
2008. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
2. válaszadó vagyok. a zépés. itt a macskafogó linkje: [link] persze ha erre gondoltál. Remélem segítettem ;)
2008. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
57%

Bocsi h elterek a tematol....

Nalunk Romaniaban en 12 eves vagyok s beengednek barhova...

nemertem ott hogy nem

2008. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Bank Light... bár pont olyan mint a morrisons
2008. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Sztem inkább az a kérdés, hová nem. :)) Itt vidéken nagyítóval keresni azokat amik nincsennek tele 14 éves tinikkel. Nem zárják ki őket, mert kb. belőlük élnek.
2008. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
94%
igaza van az utolsónak!
2008. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!