Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok mit csináljuk?Sz...

Mit ajánlotok mit csináljuk?Szilveszterkor csinálok egy kisebb házibulit 1-2 oszt és évfolyam társnaknak, lesz 1 kis alkohol is de nem durván viszont 1-2 programot mondhatnátok (14-15 éves korosztály)

Figyelt kérdés
úgy értem ha esetleg üvegezünk mi az amihez már kell bevállalósság de nem túl kemény? Pl gondoltam tejszínhabot lenyalni stb csak nemtudom honnan, lennének ötletem cska nemtudom hogy reagélnának :D
2008. nov. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ennél a korosztálynál(énis ide tartozok,14éves vok)sztem nem csak bevállalós feladatk a jók,hanem a viccesek is pl.:énekeljen vki,vagy táncoljon,ha van lehetőség(kertes házban laktok stb.)menjetek ki egy pár percre és nézzétek meg h vki ordít egyet h BUÉK v vmi hasonló...ettől garantált lesz a jókedv.ha leírnád milyen ötleteid vannak sokat segítenél,mert abba is tudnék segíteni h azok milyenek és hogyan reagálnának rá.
2008. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pókerezzetek, az nagyon jó buli. :)
2008. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. kommentáló válaszoló vok:a póker is nagyon jó ötlet,de ha esetleg nem mindenki tud,akkor pl. activity-zetek...vagy bármilyen vicces játék jó.

ha garantált jó kedvet szeretnél,kérdezd meg a legjobb barátnődet h szerinte mit szólnának hozzá a többiek,és akár azt is megkérdezhetet h szerinte mi lenne még jó.:)sok sikert..

/manocska95/

2008. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
karaoke, ipiapacs a sötét lakásban, felelsz vagy mersz, üvegezés, esetleg vmi beugró féle improvizálós játék
2008. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!