Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért kedvelik sokan túlságosa...

Miért kedvelik sokan túlságosan is a The VR csapatát?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a bannolás nyomán sok kommentet látni és az tűnik fel, hogy sokan már-már istenként kedvelik őket, de miért? Régebben kérdeztem szorosabb rajongóikat is és semmi épkézláb magyarázatuk nem volt, csak annyi nagy nehezen:minőség! Csak ezzel annyi a baj, hogy semmivel sem jobbak más videósoktól, rajtuk kívül is van rengeteg zseniális, akár bizonyos szempontból jobb videós is, de mégis mi okozza ezt a túlzott "minőség" érzetet? Mitől hiszik az emberek, hogy prémiumabb élményt kapnak?

#bann #VR János
2020. okt. 24. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszik, ez teny. Te vagy az elfogult, mert nem kedveled oket. Ha gondolod, indokold meg, miert nem eleg minosegi szerinted. Neha belenezek mas videosokba Twitchen, hozzajuk kepest a 95% amator kezdonek tunik. (Ettol meg nem rosszak, csak nem egy szint.)
2020. okt. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi, van saját stílusuk ami egyedi, tudnak értelmesek lenni de azt is tudják mikor kell komolyan beszélni, látszik az a mentalitás, hogy ők vannak a nézőkért és nem a nézők értük!

Megjegyzem, hogy én se szoktam őket nézni, viszont ha bele is néztem ezek rögtön feltüntek. Nem az én stílusom, de ettől függetlenül elismerem a sikerüket, mert megérdemlik.

2020. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló

Nem vagyok elfogult, nézni szoktam őket, ha van számomra érdekes tartalom és egy szóval sem írtam, hogy nem minőségiek! Azt mondtam, hogy bőven van hozzájuk hasonló, semmi olyat nem nyújtanak, ami felül állna a többin, mert egyszerűen nem lehet olyat nyújtani, amit más ne tudna. Én rengeteg más streamert is nézek, őszintén szólva nem tudom, hogy például neked milyen igényeid vannak, hogy a 95% neked kezdőnek néz ki..lehet inkább minden személyeskedést kerülve inkább te érzel olyat a TheVR-ban, ami nem létezik,vagy csak nem találtad meg a normálisakat...simán lehet?! De ha már feltetted azt a kérdést, ami igazából ide most nem volt való, hisz nem mondtam, hogy nem jók, így ezt engedd meg, hogy visszafordítsam feléd, végül is talán így jobb is: Te neked miért "fapadosabbak" azok a videósok, akik rajtuk kívül tevékenykednek?


2 válaszoló

Na de mitől minőségi ez a kérdés, mert te is csak azt írtad: Minőségi, de az mi? Miben több, mint máshol? Egyediség? Mutatok egy rakat egyedi videóst, akár YT-on is, ahol van jó közösség is, lehet nem követi őket 500E ember, de egyediek és ami fő értelmesek!

2020. okt. 24. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A minőség alatt ezt értem: tiszta hangzás, nem laggol a játék, éles szép képet ad a facecam stb. Megvan a kellő technikai felszereltség (mondjuk nem is a legolcsóbb kínai xarokkal tolják). Számomra ezt jelenti a minőség. Továbbá egyedi. Nem amit gyártanak, hanem ők maguk teszik azzá. Minden vicces beszólás stb egyedivé teszi, mert azok Ők.
2020. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4# + 1 plusz meg azt mondanam, az egesz hozzaallasuk a dologhoz az, ami minosegive teszi oket. Hogy nem csak leulnek delutan, hogy na akkor most COD-ozni van kedvem, benyomom streambe mert miert ne, aztan kozben dumalok valami random baromsagrol, stb.

Nekik ez munka es abszolut latszik, hogy professzionalisan allnak hozza.

2020. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1.Nyilván egy fullos felszerelés adott náluk a képminőség tekintetében is minden okés, na de őszintén: Az a legjobb streamer, akinek akár így, akár úgy több milliós felszerelése van csillog-villog minden?(Közösség támogatásából és szponzorációból). Ez jobban esik, mint másnál, ahol egy picit mondjuk rosszabb valami, de a kommunikáció, közösség kapcsolat és mi egyéb nagyobb? Szóval ha az nincs annyira jó nem is lehet élvezni csak mert kevesebb pénze van az illetőnek, esetleg kezdő, vagy épp hobby streamer? Rajtuk kívül is van olyan Hobby streamer, akinél minden okés és olyan is, aki szintén munkaként végzi és pont ez lenne a lényeg, hogy beszélgetünk a videóssal, így épül a közösség, The VR olyan mint a Netflix, legtöbbször egyirányú (már) a beszélgetés, köszi a donate-et, köszi a feliratkozást és csá +- néhány kérdést leszámítva. Lehet hogy ehhez vagy hozzászokva, de a The VR is cseverészne, ha tudna...kisebb létszámmal, ettől nem profibbak, hogy csak játszik, egyszerűen nem tudna mindenkinek válaszolni ennyi az egész! Ne feledjük akkor őket se nézte volna senki ezen a nyomvonalon elindulva a kezdetek kezdetén, ha csak a képminőség lett volna az, ami kiemeli őket, viszont én ezt egyáltalán nem tartom relevánsnak...ha az ember odamegy valakihez, akkor ne a játékot nézze már csak meg a képet, nyilván szíve joga, de én voltam már olyan helyen is, ahol retek volt a kép, mert ezt engedhette meg, de viszont a hangulat, a beszélgetések és egyáltalán az, hogy van kommunikáció, meg maga az ember mindent felülmúlt bőségesen (és ez egy 40 éves ember volt, aki nem űber hype játékkal tolta). Közösségi támogatás nélkül ők sem lennének sehol, meg annyival szerencsésebbek, hogy amikor elkezdték, akkor volt még a streamerkedés hajnala.

2.Írod hogy egyediség....de hisz rajtuk kívül is van rengeteg egyedi ember még a éterben! :D Ne hidd, hogy csak ők sőőt! De összességében még mindig nem lett olyan indok/érték felsorolva, amiben akár leköröznének önerőből bárki mást, mindenben meg főleg nem.

2020. okt. 24. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, en nem azert nezek streamet, hogy azt hallgassam, ahogy beszelget a jatekos a chattel. Engem ez pont, hogy zavar neha, amikor folyamatosan a chatre reagal valaki, mert a jatekot es a streamert akarok nezni, a chatre neha rapillantok, de ennyi, es ha sokat beszel a chattel, neha fogalmam sincs, mirol van szo eppen, mert nem mindenki olvassa fel az uzenetet, amire valaszol, hanem csak a felhasznalonevet mondja es a valaszt. Nekem jobban tetszik, ha valaki csak a jatekrol beszel kozben, nem a chattel beszelget.
2020. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magyarul te mint egy szolgáltatás tekintesz erre az egészre, mintha TV-t néznél mondjuk reakció mentesen. Nos ez már mindjárt más képen hangzik, ez egy egyedi hozzáállás, ami ezek szerint minden mást kizár és ezért hozzád illenek azok a streamerek, akik akkora nézőbázissal bírnak, hogy nem társalognak, viszont a streamerek nem csak abból állnak, hogy játszik, sőt a többség pont akár a kommunikációjával fogja meg a nézőt, The VR is valahol itt kezdte, csak ma már ennyi emberrel nem lehet bírni. Sem több sem kevesebb attól egy csatorna, hogy hogyan teremt kapcsolatot.
2020. okt. 24. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert kevés az agysejtjük. Engem már az őszintén meglep mitől van ennyi élettelen, hogy ilyen senkiknek az ostobaságait lesik 0-24.
2020. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

eddig nem emlitettel masokar akik neked "etalonok"


en is "istenitem" oket, es jo hallani hogy masok is, de mint magad is tisztaban vagy vele hisz errol szol kerdes, a taboruk "tul" hatalmas igy egymast a nezoik gerjesztik(terjesztik) inkabb mint valami "onreklamozas"

vilagosabban ez nem az o hibajuk hanem a mienk akik istenitik oket es ezert masoknak is "ajanljak"


vagy ide vagy privatba irhatnal par hasonlo, vagy jobb... "streamert" mert eddig nem nagyon talaltam pedig parat neztem azert mar


attol meg hogy istenitem oket masokat is istenithetek, de hat ha nem is tudok roluk hogyan?


amugy nekem inkabb egyfajta othonos hangulatot teremtenek mindeg

mas streamereknel nincs meg ez a hangulatos kozelseg

nos ilyeneket "ajanlj", erdekelnek

2021. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!