Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik a 2000-es években voltak...

Akik a 2000-es években voltak gyerekek, tinik, mi hiányzik nektek azokból az időkből? Melyik sztárt szetettétek?

Figyelt kérdés

Én 95-ben születettem. A kezembe akadt egy Bravo újság. Körülbelül 2005-ös. Hát huuuu. Mekkorát változott a világ...


Nekem maga az újság is szuper volt. Meg az akkori sztárok.


Avril Lavigne, Charmed, Nickelback, Green day, Olsen ikrek, Shakira, Rihanna.. Stb


Ezek mekkora nevek voltak anno, most meg szinte eltűntek...


És az akkori zenék, filmek. Messzemenőleg jobbak voltak mint a 2010 utániak


2020. nov. 2. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok érintett, de azért Robbie Williamst még odaírtam volna. :)
2020. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

93-as vagyok, Avril iszonyatos kedvenc volt, imádtam a zenéjét, úgy öltözködtem és úgy hordtam a hajam, mint ő :D

Szerintem Shakira és Rihanna egész jól fent tudott maradni, noha már közel sem annyira népszerűek, aki igazán lecsúszott azóta, de nekem nagy kedvenc volt régen az inkább Britney

Adam Lambertet imádtam még, szerintem ő volt az első crushom :D... fura tini voltam :D és ma már egyáltalán nem tetszik se a stílusuk, se a zenéjük annyira, szóval nem mondanám, hogy hiányoznak.

Zenei téren, ami igazán hiányzik a régi country stílusú Taylor Swift.

Annak örülök, hogy az igazi elvakult Tokio Hotel korszak kimaradt az életemből :D


Az Olsen ikrek filmjeit is imádtam és ciki, nem ciki tiniként a High School Musical-t is szerettem, bár mikor kijött a 3. film addigra már kinőttem belőle, azt szerintem nem is láttam soha, akkor már átvette a helyét a szintén csak kevesek előtt felvállalt Twilight, viszont ott is ugyanez volt, a 3-4. filmre már teljesen elvesztettem az érdeklődésem iránta.

Most így belegondolva Miley Cyrus is hatalmasat változott, de érte nem rajongtam soha, a Hannah Montana már az eggyel fiatalabb korosztálynak szólt és nálunk már cikinek számított.

Színészek közül, akiért nagyon odavoltam az egyértelműen Orlando Bloom, a Karib-tenger kalózai első részében, róla sem mondanám, hogy teljesen eltűnt, igaz nem sok mostani filmjéről tudok meg valahogy kicsit olyan érzés, mintha ő gyorsabban öregedett volna meg, mint én, de 14-15 évesen rajongtam érte is.

2020. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pokemon
2020. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!