Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináltok karanténban a...

Mit csináltok karanténban a pártokkal otthon? Tudnátok ötleteket adni, hogy mivel üthetnénk el az időt?

Figyelt kérdés
Mivel most minden be van zárva plusz hideg is van, nem igazán tudjuk mit kezdjünk magunkkal.

2020. nov. 16. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Társasjáték, sakk, kártya, olvasás, sok beszélgetés, zenehallgatás.

Naponta hagyjuk, hogy a másik, igény szerint akár több órát

is egyedül lehessen, mert a folyamatos együttlét

árt a kapcsolatoknak. Ennek az az oka, hogy nem érik a pár

tagjait változatos külső impulzusok, élmények, új információk, stb.

Élni és élni hagyni.


Nagy közös séta a parkokban, természetben, amíg lehet.

Egyénileg vagy párban futás, kocogás.

Én most kirámoltam minden szekrényt, szépen átpakolok mindent,

hogy praktikus legyen.

Leszedem a könyveket (kb. 3000 db), és végre regisztrálom szerző és cím szerint.

Amúgy is van tennivaló.

A rendszeres takarítás, fertőtlenítés.


Fontosnak tartom, hogy pozitívak legyünk, maradjunk a humorunknál.

A túlélés záloga.

2020. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lakasfelujitas.
2020. nov. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Először is hagyjuk a másikat kkicsit egyedül is lenni, teljesen jól le lett írva, hogy miért.

El lehet menni futni, azt mi szeretünk, társasozni ketten nem igazán tudunk sajnos, de pl videójátékozmi szoktunk.

Nekem 3 hobbim is van. Fotózás, írás, textil szobrászat (+1 a végén majd beszélek róla). Vele, a nagy bezártság idején, elkezdtünk fotózni és bár ez egy különlegesebb esett, de csináltunk akt fotókat magunkról.

Én sci-fi könyveket szoktam írni és saját magunk szórakoztatására a másiknak minden héten írunk 1-1 rövid történetet és azt elemezzük. Megtanítottam textil szobrászkodni, ahogy ő engem elkezdett tanítani gitározni. Szoktunk karaokizni.

A kedvenc dolgom (és a +1 hobbim) a sütés/főzés. Azt gyakorlatilag minden nap csináljuk mióta a lakásban vagyunk, közösen és elhülyéskedve. Mindemelett ott van a takarítás is amit muszáj csinálni. Szóval mi bőven elvagyunk a lakásban, mindig kitalálunk valamit, és nálatok is csak azon múlik, hogy mennyire vagytok kreatívak nem unatkozni. :D

sok sikert

2020. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozunk b+ (távmunka számítógépen). Irigylem azokat, akiknek ez az egész egy nagyvakáció.
2020. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!