Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy van egy...

Miért van az hogy van egy csomó ötletem az íráshoz de amikor belekezdek a sztoriban hirtelen elmegy tőle a kedvem? Állandóan ez van velem...de amíg nem fogok hozzá az íráshoz addig azt várom hogy írhassak. Van már vagy 50 elkezdett "sztorim"

Figyelt kérdés

De mind csak porosodik. Nem arról van szó hogy könyvet szeretnék írni majd kiadni mert az lehetetlen lenne és így is úgy is egy csomo hibát ejtek. (nem használok vesszőt stb) Igazából csak magamnak írogatnék bár az apámnak és a barátaimnak mindig tetszenek azok a dolgok amikbe belekezdek (mindig kérdezik hogy akkor most lesz folytatás vagy nem? Meg hogy ezúttal miért hagytam abba? ^^").


Na de akkor most mi baj velem? Miért megy el mindig a kedvem?:c


2020. nov. 16. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallod. Tök ugyan ez, de nagyon durván.

Annyit tudtam tenni, hogy nagyon rövid novellákat írok, azokból több befejezettem van, de ennyi. Én is kivancsi lennék mások miket írogatnak majd le.

2020. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

Mert nem elég az ötlet, ki is kell tudni dolgozni.

Az még nem egy könyv, hogy Jessica egy tündér, akit elraboltak 2 éves korában, és csak szép lassan jön rá a képességeire, s végül megmenti Klorofília királyságát a sárkányboszorkánytól.

Időt és energiát kell belefektetni a helyszínek és karakterek kidolgozásába, a cselekmény vezetésébe, az esetleges előzmények magalkotásába. Ez meló, ami sokszor tényleg nem több robotnál, rutinnál, taposómalomnál. Ilyenkor kell kitartani.

2020. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!