Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Terráriumot lehet befőttesüveg...

Terráriumot lehet befőttesüvegből készíteni?

Figyelt kérdés
Egy ideje szeretnék terráriumot, majd egyszer olyat is, amiben állatok, kis gerinctelenek is élnek. Egyetemista vagyok, nekem nem kellett hazamennem vidékre, és az otthonról kapott ellátmánybeli elfogyasztott lekvárok, befőttek üvegeit használnám. Jót főztem a fejem bográcsában?

2020. nov. 17. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Well.... Ha te is szereted az életed 3 lépés széles helyen leélni🤷🏻‍♀️
2020. nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindegy ha csak egy giliszta is, annak se. Az állat az egy élőlény, nem pedig egy olyan dolog amit beleteszel egy befőttesüvegbe, mert milyen jó már.

Légyszíves, ha szeretnél kisállatot gondozd rendesen! Adj neki elegendő lehet és gondozd úgy őket ahogy kell! Hanem ne is vegyél semmit.

2020. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legfőképpen növényekről lenne szó... a befőttesüveg florárium lenne csak. A kérdésben véletlenül terráriumot írtam. De kis gerinctelenek kiválóan megélnek nagyobb floráriumokban/terráriumokban.
2020. nov. 17. 07:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Gerincesek biztos nem, azok túl nagyok, még a giliszta is túl nagy. De a fő kérdés növényekre vonatkozik.
2020. nov. 17. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis mohagolyókat szerintem tarhtasz egy nagyobb befőttesüvegben. De hamar meghalnak, ha nem úgy gondozod őket.
2020. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!