Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy lányt keresek, aki énekel...

Egy lányt keresek, aki énekel és 2-3 éve láthattam róla videókat, amikben feldolgoz ismert zenéket, illetve egy videóban táncolt azt hiszem egy stégen és az első dalát énekelte?! Ki lehet?

Figyelt kérdés
Talán akkor volt 14-15 éves. De nem tudom pontosan mikor láttam. De gondolom azóta már kb 18 lehet, de lehet kevesebb.

2020. nov. 17. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Azóta énekesnő lett belőle?
2020. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Akkor láttam instán és youtubeon is, elég ügyes volt, gondolom képezte a hangját és ha jól emlékszem hangszeren is játszott vagy tanult. Kíváncsi lennék én is arra, hogy hol tart. Egyszer csak eszembe jutott.
2020. nov. 17. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre körülbelül hogy néz(ett) ki?
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó kérdés. Hosszú, talán barna haja volt. Szép is, bár ez szubjektív. De az a stéges jelenet nagyon megaradt bennem, ahogy "menőzve" táncol, de direkt viccből és a videó végén el is neveti magát, kb 10-15 másodperces videó lehetett ez.

Jó hangja volt éd talán valamelyik képe alatt olvastam is, hogy az az álma, hogy énekesnő legyen, s amint láttam ezért mindent meg is tesz. Elszántnak tűnt.

2020. nov. 30. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg még valami?

Pl.:

-szemszín

-hajszín

-testalkat/alak

-arcforma


Vagy ha szép volt mitől volt szép? Volt valamilyen különleges vonása?

2020. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, tudom, a hajszínt már írtad, csak automatikusan odaírtam a szemszín után.
2020. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Annyira nem emlékszem rá sajnos.
2020. nov. 30. 19:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!