Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy teremtsek magamnak jó...

Hogy teremtsek magamnak jó szülinapot, ha (felsorolom az akadályokat lenn)? N/leendő 25 (Komolyan kérdezem, nem brahiból.)

Figyelt kérdés

- távkapcsolat van a szerelmemmel, és a korona miatt nem tudunk találkozni

- egyáltalán nem tudok semmilyen programra menni, mert minden zárva van a korona miatt

- bennem van a tudat, ami minden szülinapon: nem tudok bulit tartani (még ha nem lenne korona, akkor se tudnék) mert mindössze egy olyan barátnőm van, akivel tartom a kapcsolatot, és ez, hogy nem tudok bulit tartani, emlékeztet a magányosságomra

- csak az anyám lesz jelen a szülinapomon, de vele nem érzem jól magam

- és pont a 25. szülinapomról van szó, amit nagyon meg akartam ünnepelni... Ha nem lenne a korona, utazni mentem volna a szerelmemmel, mert akkor nem hiányozna, hogy nincs bulim. De nem hogy utazni, találkozni sem tudunk.

- nem mellesleg más ilyenkor nagy ajándékot kap, meg kutyát, én meg apróságokat


Megoldás:

Igazából egy megoldást kigondoltam, és megígértettem a szerelmemmel, hogy tavasszal, mikor kiynitnak a helyek, megünneplejük a szülinapomat, de rendesen, mintha csak aznap lenne, úgy.

De mit tegyek aznap, amelyik napra történetesen esik születésem évfordulója?


2020. nov. 25. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Én sajnos nem tudom milyen vagy, de én pl a páromat arra kértem huszadik szülinapom alkalmából, hogy ne csináljunk az ég egyadta világon semmit. Össze kucorogtunk egy pokróc alatt és filmeket néztünk. Még szex sem volt, mert annyi jól esett mindkettőknek ez a pihi.

Nem tudom, hogy akarsz-e ilyet, ha akarnál is nehéz lenne kivitelezni a pároddal, de esetleg megkérheted a barátnődet egy bekuckolós filmezős délutánra. Torta sem kell nagyon, mi pl akkor pizzát ettünk. Alkoholt sem ittunk (már őszintén nem teljesen emlékszem, hogy pontosan mit ittunk, szerintem valami üditő volt). Itt az a lényeg, hogy a körülményeidhez képest mit tudsz kihozni a helyzetből. Én szurkolok neked😉

2020. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menjetek viruális sétára a pároddal, felhivjátok egymást videocset egyik ablak, kinyittok párhuzamosan youtube másik ablak. kerestek olyan helyről sétálós videót ahova utaznátok. egyszerre inít, nézitek együtt, reagáltok interaktívan egymásnak videócseten. bekészítetek üdcsi nasi.


pl

https://www.youtube.com/watch?v=OVIMtWI6pVc

2020. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!