Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik a bakancslistás programjai...

Mik a bakancslistás programjaitok, amiket az életben legalább egyszer ki akartok próbálni?

Figyelt kérdés

Ne konkrét városokat írjatok, hogy "el szeretnék jutni Párizsba", hanem pl. bulizni egyet a Tomorrowlanden, vagy élőben nézni egy Real-Barca meccset.

Én pl. az életben egyszer el szeretnék jutni egy Magic Mike showra Berlinbe. Csak nemrég tudtam meg, hogy ilyen nemcsak Las Vegasban létezik, úgyhogy azóta nem is látom teljesen irreálisnak. :D


Kíváncsi vagyok, nektek milyen események az álmaitok. :)



2020. nov. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Rioi karnevál
2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Semmi szükségem nincs rá és valószínűleg később sem lesz de valamilyen nagyobb kategóriás jogsit szeretnék lerakni a B mellé vagy egy targoncát vagy valami :D értelme nincs számomra sok de vicces fun fact lenne

Illetve egyszer valamelyik Dél-Amerikai országban egy igazi sámánnal pszichedelikus tripet átélni

Ez is távol áll tőlem de egy kis házat sajátkezűleg felújítani

2020. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy föld körüli hajóút. 🙂 Több hónapos program. 🙃
2020. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!