Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mást is idegesít, hogy tele...

Mást is idegesít, hogy tele van a youtube reklámokkal?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanazokat a reklámokat adja be, van, hogy egy videó előtt 4 reklámot ad be, abból hármat nem lehet átugrani.

2020. nov. 30. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Néha idegesítő
Kibirom
29 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Zavar. Azért fizettem elő YouTube premiumra.
2020. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Adblock pl?
2020. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
19%
Ha mondjuk egy tényleges tartalomgyártó, a saját terméket "adja el" Youtube-n, akkor kikapcsolom az Adblockert, hiszen ezekből a reklámokból tudja összeszedni a "munkája gyümölcsét". A reklámkészítők, marketingesek tudatosan úgy alkotják 5-6 másodperces reklámokat hogy ezeket ne lehessen átugorni, de a lényegi tartalom is átmenjen. Ha van időm Youtube-re, lesz időm 10 másodperces reklámra is. :D
2020. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha valakit támogatni akarsz kb jobb ha patreonra, paypal-ra stb küldesz neki, 100 forintot, már azzal sokszorosát kapja mint ami kiesett neki azzal, hogy nem láttad a reklámot a videoban.
2020. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Engem is zavar. Főleg ha kettő van egymás után és nem lehet őket átugrani. A gépemen van adblock de sokat youtubeozok telefonon is ezért előfizettem én is a premiumra. Nagyon jó, és végre háttérben/lezárt telefonnal is tudom hallgatni az adott videót
2020. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
FreeTube kliensen nézem a videókat, nem mutat youtube reklámokat. A videósok szponzori ökörködései (skillshare, audible, surfshark, expressVPN, raid shadow legends, stb.) zavarnak, de azokat áttekerem.
2020. dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
77%

Engem nem zavar, mert androidon is könnyen ki lehet játszani.


Erre van pl a vanced.


Ez az alkalmazás:


[link]


Ez meg akkor kell ha google fiókkal akarunk belépni:


[link]



De az eredeti oldaláról is le lehet tölteni, ha megtalálja az ember a megfelelőt.


[link]


+ van más alkalmazás is ami erre való pl:


[link]


Egyébként meg pl az áruházból letölthető brave böngésző is letiltja a reklámokat, ha böngészőből van indítva pl a youtube.


Szóval a lényeg hogy 10000 ingyenes megoldás van már manapság 😃

2020. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

Akik ezeket le írták, hogy valami programmal ne lássák a reklámokat, 1700Ft ot nem tudnak kifizetni YouTube premium ra.

Amivel ráadásul van free YouTube Music is. És még sok más YouTube finomság, amit élvezhet az, aki előfizet rá.

2020. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

#8

Nem az, hogy nem tudok, sokkal inkább nem vagyok hajlandó, mert nem kínál semmit, amire szükségem van, de ingyen nem kaphatom meg.

2020. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha te akarsz akkor fizess rá elő ennyi, de másnak ne akard már felhándigálni.
2020. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!