Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most hogy digitális oktatás...

Most hogy digitális oktatás miatt sokan otthon tesiznek, van olyan lány, aki tornadresszben van otthon az óra alkalmával?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 13:48
 1/5 anonim válasza:
89%

Az a szép, ha nálatok megvan tartva a tesi óra... Nálunk tavasszal sem volt meg most sincs megtartva.. (:


18F

2020. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tesin sem viseljük pedig házirend szerint kötelező, de már 10 éve nem hordott senki tesiórán dresszt a sulinkba. Maximum azokon szoktam látni akik szertornáznak, de az is külön szakkörön nem sima egyszerű tesiórán. Én 1 évet jártam tornára csak úgy kipróbálni hogy milyen és akkor sem volt kötelező, amikor meg versenyre mentünk ilyen iskolák közötti versenyre akkor meg kaptunk kölcsön egyen dresszt, akkor volt rajtam ilyen gönc először és utoljára. Még általánosba sem volt rajtam.
2020. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

én táncolok, úgyhogy sűrű kellékem a tornadressz :)

bár én szeretem is viselni :)

2020. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak mi lányok hanem a fiúk is :-)
2021. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem online tesióra ugyan, hanem az elmúlt évben a home office alatt azért csak előkerült...
2021. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!