Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tűzijátékot internetről lehet...

Tűzijátékot internetről lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Tüzijáték boltból, Átvevőpontra

2020. dec. 10. 21:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert a bolt egész évben nyitva van...
2020. dec. 10. 21:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Pyroshop Hungary (ecwid.com), pyrogate.eu, pyrofire.eu, bombashop.com, pyroguns.eu, ultrasstore.com, ekopiro.hu, dirrdurr.hu, pyrobox.sk, tuzijatekvasar.hu, tuzijatekvilag.hu pyropont.hu, dinamitshop.sk, pyropanda.sk,

Akiknél van utánvétét a kiszállításnál fizetsz az ekopiro.hu, pyrobox.sk.


Mindkettőtől rendeltem és én nagyon elégedett vagyok velük.

Magyaroknál előre utalás van és nem mindegyik tud szállítani. A külföldi cégek sokkal jobbak. Nagyon sokan rendelnek tőlük minden évben. A csomagon nincs piróra utaló jel, diszkréten küldi mindegyik. Mind rendben megjönnek a csomagok. Vannak akik egy évben többször is rendelnek.


Linkek webshopokról


[link]


[link]


Youtubeon tűzijáték unboxing kifejezésre érdemes rákeresni. Vagy csak beírod tűzijáték, vagy tűzijáték rendelés stb. Ott sokan megosztják tapasztalataikat.

2020. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén csak rendelni lehet, a vírus végett a 28-31 közötti konténeres árusítás nem lesz. A webshopok egész évben nyitva vannak. December közepe után viszont a jobb dolgokat mind elviszik belőlük minden évben.
2020. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 2-es ránézek mindenképp.
2020. dec. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!