Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes programmal...

Milyen ingyenes programmal rajzolsz képregényt vagy bármi mást, és hogyan teszel bele szövegbuborékot?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen azokhoz szól a kérdés, akik digitálisan rajzolnak.


SmoothDraw-ot használok, és időnként Gimp-et, de utóbbit csak egy "effekt" miatt. Jó a SmoothDraw, de úgy hiszem, biztos van jobb is, ami ingyenes. A Kritát már próbáltam, de csiga lassú, nem jó. A Paint tool sai-t egy ideig használtam, végül egy hónap után azt írta, ingyenes próbaverzió lejárt, vagy valami ilyesmi, és egyébként se volt világmegváltó, ezért töröltem.


Szövegbuborékot mivel, hogy csinálsz? Eddig, papíron magamnak rajzoltam be, most pedig keresem, mit tudok használni, eddig semmit nem találtam.


2020. dec. 20. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!