Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Számotokra van olyan filmes...

Számotokra van olyan filmes gonosz karakter, akihez vonzódtok?

Figyelt kérdés
Számomra ilyen Dorian Gray karaktere és érdekelne, hogy más is van e így ezzel, hogy egy negatív szereplő bejön neki 😃
2020. dec. 30. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Anakin
2020. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a vonzódás miben merül ki? Mármint szerelmi vonzódás?


Az ugye nagyban függ a kinézettől, szóval ez így irreleváns. Mert akkor nem a karakterhez vonzódsz, hanem az őt játszó színészhez, hiszen ő tetszik, nem a karakter.

2020. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondhatjuk úgy hogy szerelmes lennél akár belé. Abban igazad van, hogy a színész is rengeteget számít, mondjuk nekem Dorian azért mert egy kicsit olyan rosszfiú karakter ugyebár, mármint a mai értelemben.
2020. dec. 30. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, de azért a játék kedvéért, akkor már Bellatrix Lestrange és Varla (a Faster Pussycat, Kill Kill-ből)
2020. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Klaus Mikaelson
2020. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aurorapolariska válasza:

Háát van pár.

Bellatrix, Piton (ha ideszámít), Draco, Kilgrave (Jessica Jones), Moriarty prof, Dr. Elsa Schneider, Artemisia, Mystique (ja tudom, hogy kék xdd ez van)

2021. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ciki vagy sem, de kiskamaszként rajongtam Draco Malfoyért :)
2021. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja, és persze a Mads Mikkelsen által alakított Hannibal Lecter. Ő lemaradt.
2021. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Semmi sem ciki! Aki azt mondja, hogy nem rajongott még senkiért, vagy nem tetszett neki, az hazudik. Én 46/F vagyok, és nem tagadom, hogy nekem is volt ilyen, nem is egy.
2021. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!