Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Augusztus végén, szeptember elején elkezdtem egy animés Instagram oldalt (nem szeretném megmondani, hogy hogy hívnak, nem hirdetni jöttem ide) és volt egy időszak, amikor nagyon aktív voltam, majd kevésbé, és most tartok ott, hogy majdnem napi szinten posztolok valamit (angolul van az egész) és ebben a 3-4 hónapban, alig jött össze 126 követő. Használok hashteget a posztjaimnál, nem privát, érdekes dolgokat csinálok,szinte naponta posztolok, időt ölök bele, (most inkább az editekre gondolok, mert azok szoktak akár 3-4 óráig is elhúzódni) mégis is alig jönnek a követők. Mit csinálok rosszul? Oké nem akarok azonnal 1000+ követőt, de mindjárt négy hónap után, nem kéne legalább 200-300 követőmnek lennie?

2021. jan. 12. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
komentelges ilyen témákban hátha észre vesznek mások
2021. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
reklámozd magad discordon
2021. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!