Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz, ha felnőttként nagyon...

Gáz, ha felnőttként nagyon tetszik a Miraculous?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon gyerekes, de a főszereplő csaj cuki és annyira imádnivaló személyisége van. A harcjelenetek is jók és kreatívak

21F



2021. jan. 13. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Gáz. Erre 10 éves makik pöcse áll, nehogy azt mondd, hogy 21 évesen gerjedsz egy rajzolt nőre.
2021. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Szia!


Alapvetően nem gáz, mert azt nézel, amit szeretnél, amikor senki nem lát, de azért a barátaidnak erről ne nagyon beszélj, mert elképzelhető, hogy furcsán fognak rád nézni.

Ugye érted?

2021. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

A sorozat, vagy a csaj?

Ha a sorozat, az még oké

De ha a csaj akkor az rohadtul nem okés

2021. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol, nincs ezzel semmi baj. Amúgy én is szeretem azt a sorozatot, főleg Fekete Macskát. Meglepően jóra sikerült és Katica karaktere tényleg nagyon szerethető. 😄 Bár nem minősül animének, de animés körökben is szoktam látni, hogy sokan kedvelik.


23/L

2021. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
<3
2021. jan. 13. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem gáz. Bírom, hogyha valami animációs, akkor az mindjárt a ciki kategória...

Ne hidd, hogy egyedül vagy, sokan rajonganak érte. Nem csak kislányok, kamasz fiúk, férfiak is. Ha egy kicsit is elfogadóbbak lennének az emberek, tudnál róluk, mert el mernek mondani. De nem, lenézünk mindenkit mindenért, úgyhogy ők is titokban nézik.

2021. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi a menőbb? Azt csinálni amit akarsz, vagy azon fennakadni hogy egy másik felnőtt ember mit csinál a szabadidejében? Szerintem az utóbbi jóval szánalmasabb, és gyerekesebb mint rajzfilmet nézni :)


Go king, azt nézd ami boldoggá tesz :D

2021. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív válaszokat :)

Külön örülök, hogy találtam még olyanokat, akik nézik.

Imádom az alkotók stílusát, mindig igyekszenek valami közös jelenettel kedvezni a nézőknek 😊 Pl. amikor Katica megcsókolta Macskát, hogy megtörje az átkot 😁

2021. jan. 14. 23:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Idejétmúlt fogalom, hogy felnőttek nem néznek rajzfilmet. A mai világban rengeteg felnőtt néz rajzfilmeket, animéket. Bizonyára egy-két 40 éves is.
2022. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem gáz. Folyton ilyesmi meséket nézek. 25L
2022. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!