Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Házi buliba mit vigyek?...

Házi buliba mit vigyek? Milyen kajákat szoktak vinni? Melyik pia az amelyiket mindenki szereti és mit ajánlotok, hogy vigyek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vidd azt, amit szívesen iszol és szívesen megosztasz másokkal. Most én szeretem a Jägermeister-t, te nem, mert te inkább a Zubrovka-t szereted, azt meg én nem. Oszt' mégis, milyen jól lehet ezzel a kettővel koccintani!


Kajának meg attól függ, mindenki chips, ropi, fornetti, ilyennel szoktak jönni, de ezek a rágcsa kategóriák, de vihetsz szendvicseket, nálunk az mindig nagy királyság szokott lenni, sonka, szalámi, parizer, mindegy, sajt, uborka, tojás, piros arany. Eleve valaki (általában házigazda) megveszi a szendvicsnek valót, buli eleje azzal kezdődik, hogy kb. egy-másfél kenyérből szendvicset csinálunk, hogy legyen, aztán ha fogy, akkor még csinálunk. A kaja összegét szétdobjuk, mindenkire pár száz ft jut.


Van, hogy virslit, mustár, ketchup, majonézt veszünk és főzünk, vagy pizzát rendelünk.

2021. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!