Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Régi Vidámpark kedvelők,...

Régi Vidámpark kedvelők, melyik játékot szerettétek a legjobban?

Figyelt kérdés

A fővárosiról van szó természetesen. Nekem a Rakéta és a Barlangvasút volt a kedvencem. A forgós dolgokat nem szeretem alapból, a nagy hajóra pedig nem mertem sohasem felülni.


Nem teljes a lista, és lesz köztük olyan is, ami régebben megszűnt, mint ahogy bezártak volna:


Barlangvasút

Break Dance

Centrifuga

Ciklon

Dodzsem

Elvarázsolt Kastély

Hullámvasút

Ikarus

Isar Jump

Körhinta (hagyományos)

Looping Star

Mesecsónak

Óriáscsúszda

Óriáskerék

Pirat kalózhajó

Rakéta

T-Rex

Tükörútvesztő



2021. jan. 16. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvarázsolt kastély

Dodzsem

2021. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szellemvasút (mondjuk, lehetett volna egy kicsit ijesztőbb). Viszont ijesztőnek ott volt a hullámvasút (arra csak ritkán mertem felülni, mert mindig a műszaki hibáktól féltem, hogy egyszer lerepülünk róla). :)
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem: kisiklunk.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, tényleg, a Szellemvasút, hogy hagyhattam ki?


2-es: értem mire gondolsz, én egyszer ültem rajta, utána én is csak távolról figyeltem :)

2021. jan. 16. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
mindegyik.
2021. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 kivételével

mindegyik, miután a hullámvasúton majdnem meghaltam, annyira féltem, rühellem a hasamba azt az érzést mikor leszállguld, nem mertem felülni soha a Pirátra és a Centrifugára sem.

A piráton az egyik osztálytársam hullafehér lett, lese tudták hozni mert a többiek miatt nyomatták, mikor végre kiszállt, fél óra volt mire összekaparták a tanárok, teljesen kikészült szegény. Minden osztálytársam felmert ülni csak én nem, ott ültem a tanàrokkal a hűvösbe fa alatt és néztem, hogy ordítanak meg eltorzult fejeket vágnak fennt az osztálytársak :DD

Áldottam az eszem, hogy nem mentem fel.

2021. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!