Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elsőnek mennék Prostihoz. Mit...

Elsőnek mennék Prostihoz. Mit kell tudnom?Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Elég rég voltam már nővel és nincs jelenleg senkim. Gondoltam miért ne. Mire figyeljek? Kell valamire vigyázni ? Hallottam Párszor átverik az embert. A Légy ápolt részt úgy értik hogy borotválva legyen hónaljam, fanszörzetem?

2021. jan. 17. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Arra, hogy fel ne vegye az aktust, mert utána zsarolhat! Szedj fel inkább valakit az ismerősi körödből, az biztonságosabb! Lényegében minden prosti (vagy a stricijük) felveszi az aktusokat, ki tudja, mire lesz jó, mennyire vagy zsarolható. Nagyvárosi prostiknak vannak követő embereik, hazáig követnek, megnézik, milyen körülmények között élsz, van-e pénzed (látszik-e a házadon stb...) van-e családod, ilyesmi, zsarolható vagy-e.
2021. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
A prostitúció illegális. Igényes szexmunkást keress!
2021. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
#2-es: a prostitúció legális, csak szólok. Amúgy mi a különbség a prostitúció és a szexmunka között? Megsúgom: a kettő ugyanaz.
2021. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
#1-es: honnan szedted ezeket az agyament hülyeségeket? :D
2021. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

A prostitúció a kényzserítésen alapszik, míg a szexmunkások önszantukból (sokszor anyagi helyzetük okán) válalnak ilyen fajta melót.

Szóval nem, a kettő rohadtul nem ugyanaz. Az egyik tiltott, a másik legális.

2021. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
#5-ös: fogalomzavarban szenvedsz. Szerintem nézz utána.
2021. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
5: a rossz anyagi helyzet talán nem kényszerítés?
2021. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

"prostitúció (főnév)

1. Nemi szolgáltatás pénzért, amelyet üzletszerűen folytatnak. "

Ennek nem feltétele a kényszerítés, bár tény hogy sok esetben jelen van. De attól még aki önszántából szexel pénzért, az ugyanúgy prostituált.

2021. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de mégse azt mondta a futattó, hogyha nem mész ki az utcára megver. Egy szexmunkás bármikor felmondhat és bármikor kimehet, míg egy prostituáltnak mindenben hallgatnia kell a szticijére és nem önrendelkezik a saját teste felett. Az, hogy valaki az anyagi helyzete miatt elmegy szexmunkásnak a saját döntése, de az, hogy valaki rossz anyagi helyzetben van, és ezért könnyű prédaként kiszemelik, majd kényszerítik, az miért lenne legális? Érted a különbséget? Most nem tudom melyik paragrafus, meg ilyenek, de törvénybe benne van, ráadásként a prostitúció fogalma is a kényszerítésen alapszik. Ha nem lenne illegális, miért menne a híradóban, hogy elfogtak xy nevű férfit aki lányokat futatott.
2021. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
9es: a hatosnak van igaza, egy prostituáltnak nem feltétlenül van stricije, ha egymaga dolgozik strici nélkül, attól az még ugyanúgy prosti, ami különben teljesen legális. Amiről te beszélsz az is létezik, de az illegális, Mármint a futtatás. Tök logikátlan az előző kommented :D
2021. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!