Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha a kedvenc gyerekkori meséd...

Ha a kedvenc gyerekkori meséd új részeket kapna, felnőtt fejjel néznéd?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Naná!
Esetleg nosztalgiaként egy részt
Kizárt dolog
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Feltéve hogy ugyanolyan lenne miont régen nem valami digitális " felújított " formában.
2021. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy már ebbe is azt nyomatnak hogy a melegség a normális.
2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nekem pl a Kimba volt a kedvencem kölyökkoromban, de most felnőttként már nem kötne le. Sem új, sem régi részek.
2021. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Volt több folytatólagos rajzfilm is, amit szerettem nézni, de ilyen-olyan okokból elkaszálták és nem fejezték be a sztorit, vagy befejezték, de fontos epizódokat kihagytak. Ha tudnák az eredeti stílusban folytatni, az eredeti tervek alapján és az eredeti alkotókat tiszteletben tartva, akkor nézném.


De volt már, hogy "tisztelettudóan" folytattak egy régi rajzfilmet és nekem mégsem tetszett. Az új HBO Max-os Bolondos dallamok például. Annyira erőltetetten próbálták lemásolni a klasszikus rövidfilmeket, hogy az új részek tényleg csak középszerű másolatnak érződnek. Amit meg újítottak benne, mint a lőfegyverek kicenzúrázása és a szándékosan undorító meg groteszk poénok, az meg egyenesen rossz volt.

2021. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Feltétlenül! Legalább megtudnám, hogy az ingyombingyom tálib-e?
2021. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megtudnád:)
2021. jan. 21. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható, hogy az új verzió gyengébb, mint ami anno volt. Hiába elvileg "javítottak" a grafikán, ha nekünk ez nem úgy jön le. jó pár olyan mű érzést keltett bennem.

Mondjuk pl a Rózsaszín párduc tetszett.

2021. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!