Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Főként lányok ! Ti hogyan...

Főként lányok ! Ti hogyan változtatják a facebookon a profilképeiteket ? Úgy értem, hogyan teszitek változatossá ? Néha felkötitek a hajatokat, vagy egèsz alakost raktok ki ? Nekem nincs ötletem, max minden képen másik felső van rajtam, de ennyi.

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én olyan képeket szoktam ki rakni, ami másabb, mint a legtöbb lány profilképe, amik általában szelfik vagy egész alakos képeken pózolás. Tükrözi a belsőm, mondhatni 😅
2021. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én ritkán váltok le a profilom. De általában szelfi, vagy amikor gitároztam pont jó fotót készített rólam az egyik ismerősöm és akkor azt raktam be profilnak, kövileg egy egész alakosat szeretnék vagy valami igazán egyedit ami jól is néz ki.
2021. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyes, kifejtenéd ezt kicsit jobban ? Kettes, majd megírod, mitöl lett egyedi ?

Én multkor mosolygóst raktam ki, azt leváltottam egy komolyra, de mindegyiken ugyanaz. :( lóg a fekete hajam 2 oldalt, enyhe szempillaspirál, szemceruza, ennyi. A felötött haj nem jó, mert akkor magam elé kell a copfot húzni, máskülönben csak a hajgumi làtszik a fejem tetején, vagy még az sem, ha tarkón kötöm meg. :(

2021. jan. 20. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Kettes, majd megírod, mitöl lett egyedi ?" Következőleg szeretnék valamilyen egyedi, jól kinéző képet beállítani profilképként. Még jelenleg nincs ötletem, hogy hogyan és mitől legyen egyedi.
2021. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj meg egész alakosat/fél alakosat csinálni, esetleg menj ki az udvarra. Keress olyan helyett ami tetszik és lőj néhány szelfi.
2021. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, írjatok még
2021. jan. 20. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyes válaszoló vagyok. Értem ezt úgy, hogy oda figyelek a minőségre, nem szimplán egy snapchat filterrel készített szelfit posztolok. Próbálom feldobnina képeimet úgy, hogy ne legyen monoton, unalmas. Egyébként meg ha jó fotót akarsz csinálni profilnak, akkor itt ne főként a ruhára meg a hajviseletre helyezd a hangsúlyt. Igazából mindenki az arcod fogja főként nézni. Ha pedig egész alakos képet csinálsz, akkor az alakod fog elsősorban előtérbe kerülni, szintén nem a ruházatod. Nem azt mondom, hogy azt egyáltalán nem nézik meg, viszont nem elsősorban. Legalább is nekem ezek voltak a tapasztalataim.
2021. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!