Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces osztálykirándulós sztorik?

Vicces osztálykirándulós sztorik?

Figyelt kérdés
Mi olyan 6.-7.-ben kisminkeltük a fiúkat, szellemet idéztünk, kilógtunk az erdőbe, felmásztunk a házak tetejére, felelsz vagy merszeztünk (voltak ott érdekes dolgok) de szerintem nem csináltunk semmi olyan extrát.

#iskola #osztály #osztálykirándulá
2021. jan. 24. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eltévedtünk az erdőben bolyongtunk 3-4 órát páran, míg végül találtunk egy műutat, és azon beértünk a faluba ahol emgszálltunk, amúgy túra lett volna, ilyen ellenőrzőpontokkal de mi ugye már az első pár után nem találtuk a következőt.
2021. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából sosem voltam az a partyarc,mert sosem mentem át a lányok szobájába. Allítolag ott nagyon "szpájszi" dolgok történtek. Na de sorjában mondom a storykat.

Első osztálykirándulás. (Kb 2.os lehettem)

Igazából itt csak annyi történt hogy beesett egy lány egy olyan kis kerti tóba a szálláshelyen ami tele volt békákkal és minden rovarral,kellemetlen lehetett

4. Végén

Csak egy kicsi maradt meg mert 1 nap után mentem haza. Az alatt az egy nap alatt volt ilyen nagyon szeretlek de holnap reggel már nemis stb. Amiert haza kellet menjek az az volt hogy elvágtam a lábam mert két észkombájn osztálytársam meglökött és beleestem a lépcsőbe. (Vígaszomra váljék hogy majdem kitették őket a suliból)

6. Osztályban. Talán ez volt a leg menőbb.

Tehát adott holt a szituáció hogy megyek be klotyózni miközben a lányok tusolási órája van. Na most nem voltam bunkó kulloló,mert külön voltak a wc-k és nem is volt megtiltva a járkálás. Nagyba megyek be mire kijön két lány,és nem számítanak betorpanásomra így csak derekuknál tartják a lepedőt.meg is lepődtek. Na de én még mennyire :D és itt meg nincs vége! Egyik lány annyira lesokkolt hogy azt se tudta mit tegyen. Egyszerűen leejtette a törölközőt és pánikban befutott a szobába elkezdett visítozni és bekulcsolta az ajtót. Mindtha valami sorozatgyilkos lettem volna. Fel is kentek engem mint " Kukkoló" és meg is kaptam a magamét mert nyilván a tanárok olyan feminácik voltak nálunk hogy amit a lanyok mondanak az szent és kész. Na mindegy ez nás tál tészta. Nevezhettek engem magamra gondoló pervez mittudomén minek,de nekem tetszett amit láttam. (12 voltam akkor ha nem jött volna le abból hogy 6. Os voltan)


Második storym ugyanitt volt,nagyjából az hogy elmentünk itt kirándulni egyet és olyan eső volt hogy az istentelen. Mindenkinél ott volt a telefonja és mindenki xarrá ázott. Szerintem több mint két havi atlag fizetésnyi telefon ment ott tönkre. Szerencse az én akkor kis j3-am jól bírta.

Akkor voltam először és azóta utoljára is talán "szerelmes" és röviden egy jó osztálykirándulás volt.

16/f

2021. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!