Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A dohányboltokban milyen...

A dohányboltokban milyen snussok kaphatoak?

Figyelt kérdés

Ki szeretnem probalni az egyiket ami nem túl erős, mivel nem dohányzok napiszinten, csak hetente 1x

Letudná valaki irni milyenek vannak? Killa, pablo neve mar ismeros



2021. jan. 27. 13:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Shiro, Loop márkákból a 2-es erősségűeket ajánlanám inkább ha dohányozni sem szoktál rendszeresen. A Killa nekem kicsit erős pedig 2.5 éve snüszölök, a Pablo meg kétszer annyira üt.
2021. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Loop-ból szoktam tolni a 2-es és a 4-es erősségűt, mikor mihez van kedvem. Ezen kívül van otthon piros Siberia-m is, viszont ez kb. 7x olyan erős mint a 2-es loop, és az átlag nemdohányzó a 2-es looptól is behányik. De ilyet is lehet kapni a legtöbb dohiban, ezeket csak alkalmanként használom. Amúgy nem mindenhol van, van hogy keresgélni kell. Én Budapesten a Széll Kálmán tériben és a Keleti Pályaudvarnál található dohiban szoktam venni.
2021. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!