Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » PS4 account, azaz bármi...

The Wounded Eagle kérdése:

PS4 account, azaz bármi Playstation account fix védelmet kap kétlépcsős védelemmel?

Figyelt kérdés
Egy srác rám írt hogy vett egy játékot amit az én accountommal árultak neki. Tudott is vele játszani stb stb, viszont nekem nem tűnt fel semmi változás.. csak hogy kaptam egy mailt hogy belépett ki tudja honnan valaki a fiókommal... Hogy tudják árulni más fiókjában már megvásárolt játékot? Illetve azóta már csináltam új jelszót és két lépcsős védelmet, elég lesz hogy a jövőben ne legyen több hasonló vagy ki játszható az is ha telefonon kell kódot kapjon az illető aki be lép?

2021. jan. 31. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így elsőre sima scam próbálkozásnak tűnik (kéretlenül rád ír valaki, előad egy kamu történetet a fiók biztonságáról), aminek a végén megpróbálnak majd rávenni hogy egy phishing oldalra belépj, és akkor fog ténylegesen megtörténni a fiók ellopása (vagy kísérlete), amit te magad önként adtál meg, mert becsaptak és elhitted a sztorit a kompromittált fiókról.


Lehetséges egyáltalán a PS rendszerében, amiről írtak? Szerintem te csak az áruházból tudsz játékot venni, a saját fiókodból a sajátodat eladni nem. Eleve kamu a sztori. Legfeljebb a teljes fiókot és tartalmát tudnád eladni, amit tilt a felhasználási feltétel.

2021. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vannak oldalak amik eladnak más fiókot azon a címen hogy csak primary accountba tetetik azt a letöltés indítása idejére és akkor amint vissza lépsz saját Accra ott folytatódik a telepítés, tehát így te is tudsz a saját accodon játszani. Tudom bonyolult ahogy le írom xd

Röviden account megosztás történik "eladva" a gyerek meg küldött képeket amin még a jelszavam is szerepelt tehát eléggé Igen! Lehetséges! Szagú a téma.

2021. jan. 31. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!