Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem sikerült sem regisztrálnom...

Nem sikerült sem regisztrálnom, sem bejelentkeznem a Wattpad oldalra. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár éve lehet, hogy regisztráltam a Wattpad oldalára, de nem vagy biztos benne, hogy eme cselekedet megtörtént-e, mivel régen volt. Ma megpróbáltam regisztrálni az oldalra, de azt írta ki, hogy az email cím már regisztrálva van. Ezután gondolván, hogy pár éve mégiscsak sikerült regisztrálnom, megpróbáltam bejelentkezni, de erre meg azt írta ki, hogy ezzel az email címmel nem regisztrált egy felhasználó sem.

Mi lehet a regisztrálásom/bejelentkezésem akadálya és hogyan tudnék érte tenni, hogy eltűnjön?



2021. febr. 13. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem próbálod meg az email címeddel kérni egy új jelszót? Akkor lehet úgymond frissül, és újra beaktiválódik. Nekem volt hasonló problémám, és ez szerencsére megoldotta.
2021. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam ezzel is, de szintén azt írta ki, hogy ezzel az email címmel nem regisztrált senki.:(
2021. febr. 13. 18:58
 3/3 anonim válasza:
Szia! Velem is mindig ezt csinálta mikor még nem jártam rendszeresen az oldalra. (kitörlődött, új teló... stb.) Én azzal oldottam meg, hogy tudom, most már nem fog letörlődni az app és nem kell újra bejelentkezni, de mivel mint mondtam velem is ezt csinálta, ezért készítettem egy új e-mail címet és azzal regisztráltam be wattpadra. Az előző e-mail címem nem töröltem, továbbra is használom az újat meg csak wattpadon. Jobb ötletem nincs mit kezdhetnél vele. Remélem tudtam segíteni.
2021. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!