Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozeatya miért váltott RP...

HellHound420 kérdése:

Zsozeatya miért váltott RP szervert?

Figyelt kérdés
Eddig ha jól tudom WLS-en GTARP-zett Zsozé, most meg valami American Realityn, ez miért van, tudja valaki?

#Zsozeatya #gtarp #WLS #American Reality #zsozeatya gta rp #zsozeatya rp
2021. márc. 12. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régóta mondta, hogy vált, mert szeretett volna új arcokat is látni és a sok kisgyereket elfelejteni, aki csak azért jött ,hogy szívassa, ezen felül az új szerveren hiába szó szerint is új, de van rengeteg jobb fícsör, ami nekik jól jön, például elverni a másikat anélkül, hogy meghalna! Ezen kívül már a WLS felhígult, több volt a toxic arc és talán egy kicsit el is lazult a vezetőség....ez utóbbit a szavaiból gondolom!
2021. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Gta-t már amúgy is unják. Azért van most többnyire Rust. 1 éven keresztül, folyamatosan fenntartani az érdeklődést nehéz. Meg ez az Rp már amúgy is lecsengett. Nem lehet vele már újat mutatni. Ők remekül játszották el azt a csöves szerepet, de nagyon hosszú idő után már a karakterük sem tud újat mutatni. Mindig csak ugyan az, elmennek ide oda, bolt rablás stb stb. A sztori vonal jó volt, de ütős történetet nem mindig lehet kitalálni.

Én sokkal jobban szerettem azt az időszakot mikor minden nap mással játszottak, csak mindenkinek baja van mindennel. Mikor Rp van, mindig kérdezgetik hogy mikor lesz ez meg ez, ha meg más van meg mikor lesz Rp.


De igen, ha játszanak is azért váltottak mert más emberekkel is akarnak játszani.

2021. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szó-szó, igaz ami igaz, akik RP-t akarnak állandóan nem tudom hogy nem unják, hiszen a legjava eleje óta ott van, nem lehet mondani, hogy újdonság lenne és ezért érdekli őket. Meg úgy általában is nem hiszem el, hogy ők mindig elégedettek a látottakkal!
2021. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki benne van a magyar RP szerverek világában az tudja, hogy vannak streamerek, akik a szerverek reklámozásáért pénzt kapnak. Lehet itt arról beszélni, hogy unják a régi szerót, ami igaz is lehetne, viszont itt más is lehet a háttérben, mivel ugyanazt a karaktert hozzák és rengeteg mellékkarakter jött velük együtt. Benne lehet egy reklámozás is.


Vannak szerverek, ahol például már előre ki vannak tiltva, hogy a nonozást ne vigyék be és konkrét szavazások voltak az vezetőségben, hogy melyik youtuber/streamer legyen elutasítva. Amit meg zsozéék csinálnak az minden, de nem RP. Szórakoztató, de semmi valóság nincs a tevékenykedésükben.

2021. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, minimálisan azokat, amiket csinálnak nem lehet úgy megcsinálni, hogy ne álljanak be mögé, bár most ahogy látom egy picit visszafogottabbak, bár ettől függetlenül fullos a háttér mögöttük!
2021. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normálisabb szerón egyfolytában adminügy lenne.
2021. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A WLS-el az a legnagyobb baj hogy elkényelmesedtek mind a móderátorok mind a tulaj képesek voltak. Nézni higy egy modder tankokat spawnolgatott 1000 méterre le se szarták tudom mert láttam ott voltam


Egyszer szeremcsém volt a tulajal beszélni aztmondta hogy már ő is kezdi feladni ezt a WLS-es témát mert folyamatosan őt éri a negatív kritika hogy nem bír rászólni a modijaira

2021. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most az a szokás, hogy egy emberke járkál random streamerekhez, majd belép a szerverre, elkezd modderkedni és azt mondja: Gyertek a WLS-re.
2021. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!