Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek minőségi...

Hogyan lehetek minőségi tartalom gyártó yougubrea? Szeretnek elkezdeni videózni , hogyan kezdjek neki? Milyen videókat csináljak , hogy elkezdjenek nézni az emberek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor tudsz a tucattól és egymást ismételgető semmitmondó tartalmaktól elszakadni és önálló közönséget kialakítani, ha saját ötlet alapján valamilyen egyedi hozzáadott érték kerül a videóidba. A kérdés alapján amíg arról sincs fogalmad hogy mit csinálj, ne kezdj bele a videózásba.
2021. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neked van ötleted?
2021. márc. 14. 11:29
 3/15 A kérdező kommentje:
Van fogalmam róla , csak kivancsi vagyok mégis mit néznének az emberek , vannak ötleteim
2021. márc. 14. 11:30
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Akkor csináld azokat, nehogy már gykn mondják meg neked
2021. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Van ötletem, de nem az én igényeimhez igazodó videókat kell csinálnod, ahogy máséhoz sem. Ne mások mondják meg hogy milyen tartalmat csinálj, hanem neked kell elkezdened az elképzeld dolgokat megvalósítani és publikálni, és majd arra reagál a közönség.


Pont az a baj az elcsépelt témákkal, hogy amikor a kihívás a menő akkor mindenki kihívásokat csinál, mikor a mukbang akkor mindenki a kamera előtt zabál, ha a hülye drámák akkor mindenki drámázik, mert épp az az aktuális hype és azt nézik az emberek. Ettől lesz trash az egész, hogy a 8-14 éves közönség igényeit próbálod kielégíteni (mert ez hozza a nagy számokat) ahelyett, hogy a saját kreativitásodat és elképzeléseidet valósítanád meg. Lehet csak 500-an néznék 5 ezer helyett, de attól maradsz önazonos és egyedi.

2021. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Te valószínűleg sehogy. Csak addig jutottál el a videőzással, hogy eldöntötted, videókat karsz csinálni youtube-ra, merthogy a korosztályodban divat a magamutogatás, de még arra is lusta vagy, hogy magadnak találd ki, miről és hogyan akarsz videózni.
2021. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezis egy videó , az emberek , hogy reagalnak ilyen jellegü kérdésekre, gratulálok nektek
2021. márc. 14. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Fäsza, sok sikert! Reakcióvideók is csak akkor működnek, ha van benne egy jó csavar vagy a videós eleve egy ismert véleményvezér. Pláne ilyen jelentéktelen "hogy reagálnak a kérdésemre egy huszadrangú kérdezősoldalon" témában.
2021. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Honan tudod , hogy nem egy nagyobb ismertebb videós vagyok? És igy állitottam be a kérdést?
2021. márc. 14. 12:29
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Egy ismert videósnak nem lenne szüksége legalja oldalakon véleményekre vadászni. Mert tudja mit csinál, mire vevő a közönsége, és nem fordul ilyen olcsó trükkökhöz. Főleg nem leplezi le magát, hiszen pont az lenne a csavar a videóban, hogy a nagy egójával leszállt a pórnép közé álruhában, és nem ismerték fel, nem ment a seggnyalás a személyiségének.

Te még ezt a trükköt sem tudtad megugrani, annyira kapálózol valami téma után, hogy videót lessen végre valamiből csinálni, mert ötleted és kreativitásod az nincs hozzá, de hátha mások majd kreálnak valami kontentet neked.

2021. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!