Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Már megint Kitty...

Szerintetek Már megint Kitty youtuber fog még valaha videókat csinálni?

Figyelt kérdés
Én megértem hogy az állapota miatt nem tud videókat gyártani, és várok rá amíg csak szükséges, mert ő a kedvenc videósom. De ez a kérdés már régóta felmerült bennem. A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek fog-e még valaha videózni, vagy már nem. Előre is köszi a válaszokat. :)

2021. márc. 14. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Már megint Kitty vissza fog térni, és folytatni fogja a videózást úgy, mint régen.
Már megint Kitty már nem fog visszatérni, befejezte a videózást.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem követem őt és az életét. Mi az állapota, ami miatt nem videózik?
2021. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan az állapota okát, de elég súlyos trauma érte, az biztos. Szerintem nem vannak neki olyan időszakok, amikor nem tudja magát elfogadni. Szerintem.
2021. márc. 16. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz tud lenni az ember élete még nyilvános szereplés és nagy követő tábor, esetleg sok beszólogatás nélkül is. Az ilyenek pláne nem segítenek az embernek. Megértem, hogy időnként megtorpan valaki.


Én messze nem akkora közönség előtt szoktam megjelenni, de még így is rendszeresen elgondolkodom, hogy kell ez nekem, vagy sokkal jobb egy sötét szobában, ahol senki nem lát, semmit nem tudnak rólam.


Szerintem ha küldesz neki egy barátságos üzenetet, hogy vele vagy, törődsz vele, ha esetleg tudsz segíteni valamiben szívesen támogatod, az biztos jóll esik neki!

2021. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Főleg, ha az jön át az üzenetből, hogy ő fontos és neki akarsz jót, nem arról szól, hogy neked mennyire hiányzik, amit csinál és magad miatt hiányolod, te szeretnél folytatást.


Mert ugye, ha maga alatt van az ember, akkor nagyon könnyű az önzést és kihasználást látni egy ilyen, amúgy pozitívnak szánt és támogató szándékú üzenetben is.

2021. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!