Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok "megtanulni...

Hogyan tudok "megtanulni partyzni" nyárig?

Figyelt kérdés
igen ezt komolyan kérdezem nem troll kérdés. Az a helyzet hogy megismertem egy lányt és eléggé jóba vagyunk, szeretjük egymást bár még várat... de a lényeg az hogy ő olyan "partylány" féle, én meg nos szeretnék partyzni de 1:sose engedtek és így 19 évesen belekezdeni fura, 2:nem tudok táncolni, egész életemben csak néptáncoltam és lassúztam.. 3:ami nem is ok igazából mert nem jött össze de a szüleim totálisan a party ellen neveltek. Nos mit tehetek?😬😅

2021. márc. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat teszi a mestert. Az elején a többség (én is) béna volt, támasztották a pultot vagy totyogtak a táncparketten stb. Ez nem olyan dolog, hogy elméeltben elmondjuk és akkor azt átülteted gyakorlatba. Ezt meg kell tapasztalnod és majd ösztönösen jönnek a dolgok. Amúgy a partyarcok nem feltétlenül a táncparkett ördögei, sokszor elég egy erős kisugárzás és nem hátrány, ha extrovertált vagy, tehát könnyne nyitsz mások felé, könnyen szót értesz szinte bárkivel stb.
2021. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod. Ettől függetlenül még várok első tapasztalokat, tippeket esetleg!
2021. márc. 17. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene megtanulnod?

Attól mert ő partylány neked nem kell feltétlen ugyan olyannak lenned. Ha ő is szeret megérti és elfogadja hogy te nem vagy az és hogy a szüleid miatt nem jártál bulizni. Most meg amúgy is egy jó darabig úgysem nyit ki egyik szórakozó hely sem.

2021. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem miatta, én is szeretnék csak eddig nem igazán volt ilyen barátom. És igen tudom ezért van nyárra tervezve a buli hogy addigra hátha lesz egy kis feloldás.
2021. márc. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!