Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok jobban kapcsolódn...

Hogyan tudok jobban kapcsolódni a követőimhez instagramon?

Figyelt kérdés
Egy fotós oldalt vezetek, ami kb. egy éve indult el, és szeretnék kölcsönös viszonyt kialakítani a követőimmel, kicsit jobban kapcsolódni hozzájuk (beszélni velük, hogy tudják ki vagyok, milyen témában vagyok jártas fotók terén stb., valamint hogy kommenteljenek többet a képeim alá). Nekem fontos a visszajelzés, és örülnék ha ezen tudnék változtatni, csak nem tudom, hogyan. Ha esetleg olvassa ezt valaki, akinek ez már sikerült, hogy csinálta? Nem vagyok túl közvetlen, de sokat foglalkozom az oldallal, minőségi tartalmat igyekszem gyártani, és követek be új embereket, likeolom a posztjaikat, ajánlom őket másoknak és kommentelek is a képük alá, de nekem valahogy nem jön olyan sok. Azért egy pár igen, ráadásul a likeokkal és a követőimmel meg is vagyok elégedve. Nem arról van szó, hogy telhetetlen lennék, meg én tényleg tudok várni (mert amit írtam kicsit agresszivnak tunik igy visszaolvasva, de azt le kell szogeznem, hogy csak erdeklodok) csak nem értem, mit csinálok rosszul, mivel lophatnám be őket a szívembe. Köszönöm előre is a tippeket!

2021. márc. 17. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagy cégek ezért szoktak mindenféle kérdéseket kiírni a fotóik mellé. Így a követőknek van miről kommentelni, akár beszélgetések is kialakulhatnak, nem csak szmájlikat írogatnak meg annyit, hogy "jó lett".
2021. márc. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így-így ahogy az első írja..el kell indítani a kommunikációt, ne azt várd, hogy ok kezdeményezzenek.

A képek felé ne azt írd, hogy naplemente Tihanyban.

Hanem azt, hogy mindig szívesen terek vissza Tihanyba, minden alkalommal újra re újra lenyűgöz a szépsége. Nektek melyik magyar város a legkedvesebb és miért?


Néha posztolj valami személyeset is. Pl, Jó reggelt, reggeli a barátnőmmel, egy tojásrántotta mindig jöhet. Nálatok hogy indult a szombat reggel?


Közben jöhet egy-két érzékenyítő poszt is, pl. Környezetvédelem, beteg gyerekeknek gyűjtés... bármi ami neked fontos, amiről szívesen posztolsz.


Egy-két így készült poszt, fotó ahogy fotózol vagy ahogy ülsz a gél előtt és retusálsz (vagy mindkettőre vonatkozik természetesen, hogy vagy mintha úgy csinálnál) valami szöveggel szinten mint az első pontban


Nem kell természetesen ezekkel elvinni más irányba az oldalt de h közbe-közbe beszúrsz egy ilyet sokkal közvetlenebb el fogsz tűnni és szimpatikusabbnak.

2021. márc. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyenekre számítottam! Ezek jó ötletek, köszönöm szépen!
2021. márc. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!