Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kellett csinálnotok a...

Mit kellett csinálnotok a középiskolai avatáson (szívatáson)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit :)

Ahova én jártam ott nincs ilyen szokás :)

2010. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szecskaavató napjának reggelén minden elsőst félreállítottak a bejáratnál, és az arcára nyomdázták minimum egyszer nagy betűkkel, hogy "SZECSKA". Ezt estig nem törölhettük le, mert akkor nagyon megszivatnak, ráadásul az avatóra nekünk ez volt a belépő. :D Délután/este több kellemetlen feladat volt. Nekem és két haveromnak rapp szöveget kellett írnunk, majd előadnunk. Volt egy srác, akit kis termete miatt egy hatalmas kartondobozba parancsoltak, és időnként kakukkolnia kellett. Másokat elküldtek a Mekibe kenyérrel, szalonnával és hagymával, hogy ott egyék meg. Minden osztályból két embernek el kellett indulnia, és hoznia egy rendőrt. Ez csak egy osztálynak sikerült. :) Ilyesmik.
2010. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nálunk kivitték a szecskákat Malomvölgybe (nagy, nyitott tér), és ott kellett különböző feladatokat megcsinálniuk. Tojással kellett baseballozniuk, rozsaszínre/kékre/zöldre lett befujva a hajuk, méznyalás foliáról (két oldalról), stb. Haveroméknál olyanok voltak, hogy a gyereknek meg kellett számolnia a wc-ben a csempéket, meg orral végig kellett tolni egy tampont a folyosón, stb.


Idén végre én fogok szecskáztatni! MUHAHAHAAAA!!!


Reménykedj, hogy ne a pécsi Radnótiba kerülj!!!! :D

2010. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ: második vagyok. Én is Pécsre jártam, csak én a Széchenyibe. :D
2010. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
O-Zone - Dragostea din tei-t kareokizni, csak kivetítő nélkül fejből. Na ez elég nagy szivatás volt szerintem. Meg autóversenyezni a vécén..
2010. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!