Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes egy lánynak...

Mennyire veszélyes egy lánynak a barátnőivel fesztiválon sátorozni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellően belevalók vagytok, akkor nem veszélyes. Persze készüljetek fel arra, hogy lesznek olyanok, akiknek nagyon tetszik ez a felállás, és szivesen átjönnének éjszakára. Azonkivül két nőt könnyebb kirabolni, mint egy férfit.

De nem kell idegeskedni, szerintem menjetek sátorozni nyugodtan, én is voltam 14 évesen, nem volt semmi baj, sőt örök emlék maradt:)

2008. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Semennyire.

Szerintem zebrán átmenni veszélyesebb.

2008. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves korom óta járok fesztiválokra sátorral. Mindig a legjobb barátnőmmel mentünk és imádtuk. Mondjuk volt olyan, hogy mi már aludtunk és valami részeg hülye ráesett a sátrunkra, de de ő rosszabbul járt :)Bosszúból rúzzsal kicsit kipingáltuk a srácot, mert már nagyon nem volt képben, mi meg visszabújtunk a sátorba (ami össze volt kissé dőlve, de minket ez akkor nem zavart, reggel felállítottuk újra). Arra érdemes figyelni, hogy értéket az ember ne hagyjon a sátorban, mert ugye bezárni nem nagyon lehet. Pénzt az ember nem hagy ott, meg a visszaútra való vonatjegyet sem, se telefont, fényképezőgépet. Már a legkisebb, legundergroundabb fesztiválokon is szokott lenni értékmegőrző, ahová az ilyesmit be lehet adni. Más veszélye nem igazán van, csak ami egy szimpla koncerten is előfordulhat. Én inkább a betegségektől tartanék, jó kis láb- és egyéb gombát lehet összeszedni ilyen helyeken. Kevésbé necces félreeső bokorban pisilni, mint a mindenki által használt vécéket használni. Más veszély nincs. Nekem talán a legnegatívabb élményem egy csepeli fesztivál volt, ahol a bejáratnál ültek a potyalesők és ahányszor ki-bementem, mindig próbáltak cigit/pénzt/piát tarhálni és ez eléggé idegesítő volt pláne már 3 nap után, meg egyszer az egyikkel leálltam vitázni és (kvázi véletlenül) szájon vágott, de ezt magamnak köszönhettem mert nagy volt a pofám, pedig csak szimplán ott kellett volna hagyni a fenébe. De ez így leírva durvábbnak tűnik, mint amilyen valójában volt, mert valószínűleg nem is volt teljesen szándékos a dolog, meg nekem is lehetett volna több eszem.
2008. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves koromtól járok fesztiválokra barátnőmmel sátorozni, bizony az értékekre figyelni kell, egyébként nem hinném, hogy túl veszélyes. Nekem még semmi problémám nem volt belőle, leszámítva néhány részeget a sátrunkra borulva:D De ha megfelelő helyet találtok a sátornak (nem nagyon a sűrűjében, mégsem valami nagyon félreeső helyen), akkor nem lesz baj:)
2008. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Amúgy nem én félek a sátorozástól, sőőőőt minden álmom, hogy jövőre sátorozhassak a barátaimmal, biztos nagy élmény lenne,csak hát a szüleim nem rajonganak az ötletért,túlságosan féltenek, és mondom utána érdeklődök,igazuk van-e.De amúgy eddig csak pozitív élményekről számoltak be :)
2008. dec. 5. 15:05
 6/6 anonim válasza:
100%

Fesztiválon sátorozni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anélkül nincs is fesztivál. Vmint ha egy kis házat vagy akármit bérelnétek ki, azt is feltörhetik, rátok törhetik stb, csak éppen lehet, hogy akkor ott senki nincs a közelben. Viszont ha sátoroztok, akkor mindig van mozgás, és nem kell semmitől tartani (max a gonosz biztonsági őrtől... :D:D)

(melyik fesztiválra mentek?)

2008. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!