Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy ekkora...

Hogy lehet az, hogy ekkora nézőtábor mellett Radics Peti facebook idióták sorozatban eddig senkinek nem derült fény a kilétére?

Figyelt kérdés

Egyik videóban azt mondta, hogy lehet, hogy mind valódi, de az is lehet, hogy mind csak kreált, és azt sosem fogjuk megtudni, hogy valódiak e, vagy nem.

Egy másik videóban már azt állította, hogy minden poszt valódi.

Értem, hogy a neveket megváltoztatja személyi jogokra hivatkozva, de nem értem azt, hogy mi lehet arra a magyarázat, hogy eddig senkinek a kiléte sem szivárgott ki. Nyilvános posztokat meg lehet találni, gyakorlatilag bárki ráismerhetne egy adott posztra, mert nem 1-2 nézője van, hanem több százezer.



2021. ápr. 4. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Más videóban már azt mondta, hogy a történetek ki vannak színezve és mondatok hozzáírva, hogy a poénnak meg legyen a megfelelő szövegkörnyezete és atmoszférája.

Mind fikció, nem valódi személyek szövegei jelennek meg, hanem bizonyos személyiségtípusok sztereotipizált paródiái.

Ha ezek igazi posztok lettek volna, már rögtön az első videóknál fel lettek volna fedve az emberek, akiktől ezeket idézik vagy felhasználják, annyira tipikus szövegek. És már nem 1 év telt el, mióta ezt Radics csinálja.


Ez pont olyan, hogy a stand up humoristák is első szám első személyben mesélnek el megírt történeteket, mintha az velük történt volna meg. Mert így talán jobban üt a poén, hogy nem egy szituációt vagy jelenetet mesélnek el, hanem mintha egy személyes sztori lenne. Közben azokat vagy ők, vagy akár mások írják nekik.

2021. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Már az elején levágós volt hogy kitalált az összes poszt, ezért nem is követem mert gagyi.
2021. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok karakter kilétére derült már fény. Például Hamza Alex, vagy Fanni, aki még perrel is fenyegetőzött.


Egy szeretlekmagyarország interjúban azt mondta, nagyon ügyel rá, hogy még véletlenül se szivárogjanak ki a nevek, inkább higgyék azt az emberek, hogy kamu az egész mint hogy szét bullyingolják a bemutatott embereket, mert az már a bűncselekmény kategóriába tartozhat.

Egy insta storyba írta, hogy külföldi eseteket is használt már fel, csak lefordította meg hozzátett pár beszólást.

Sose fog kiderülni hogy kamu vagy sem. De akár az, akár nem, Peti eléri vele a célját. Szórakoztat miközben görbe tükröt mutat.

2021. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert kivannak takarva a nevek
2021. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
99%-ban csak kamu es o talalja ki / szinezi ki a torteneteket
2021. jún. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is csak kamu mert akkor már rég utálói lennének hogy személyes dolgokat így kifiguráz
2021. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
Én mondjuk Széll Richárdra rá ismertem, anno láttam a gár képeit, bár azóta nem lelem az accountját, csak a "rajongó tábort", bár ott is már két éve nincs poszt. Tehát azóta már feledésbe merült, az accountját pedig azért törölhette mert rájött, hogy mennyire égeti vele magát. Amúgy párat szerintem azért nem lel senki, mert vagy külföldi, és lefordítottam, vagy törölt account azóta, vagy annyira ki lett színezve, hogy rá se lehet már ismerni, vagy részben kitalálta, hogy rá mutasson egyes típusokra.
2021. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!