Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem készítenek League...

Miért nem készítenek League of Legends sorozatot?

Figyelt kérdés

Lehetne egy legalább annyira jó sci-fi, mint a Trónok harca, felhasználva a hősök Lore-ját és a helységeket.

Freljord, Noxus, Demacia, Bandle City, Piltover, Zaun, Targon, Ixal, Shurima, Bilgewater, Ionia, Shadow Isles. Ennyi kéne, és legalább minden emberszerű hőst megformálni. Akár nem animációs is lehetne, teljesen valósághű cosplayek készülnek mindenről amúgy is. Biztosan találnának színészeket hozzá, és a Riot költségvetéséből futna is rá. Persze kellene egy eredeti forgatókönyv is, hogy kit mikor vezetnek be és a főszereplőknek is idővel meg kéne halniuk a csatában, hogy ne legyen unalmas. Szerintem így teljesen kreatív, eredeti sorit tudnának létrehozni. Miért nem csinálják meg?



2021. ápr. 6. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Én simán el tudnám képzelni az introtol kezdve, ahogy sorban megjelennek a helységek, mint pl. A Got Kings Landingje itt lehetne Demacia, királlyal aki mondjuk lehetne IV Jarvan. Garen egy herceg, Lux a hercegnő. Freljord-ból lehetne egy főszereplő Ashe és Trynda az elején. Noxusból Kata, Talon, Darius, Draven. Piltover&Zaun: Caitlyn, Jayce, Vi, Jinx. Eközben menne Ioniában a kiképzés: Shen, Zed, Akali. Karma is szerepelhetne. Bilgewater: MF, Gangplank, Pyke. Targon: Diana, Leona, Pantheon.

Mindenük meg lenne igazából. Persze Thresh lámpája és Lucian harca Sennáért is bekerülne a történetbe. Csak egy eredeti forgatókönyvre lenne szükség, viszály támad a királyságban és Demaciat készülnek támadni. Vagy valami hasonló. Idővel bevezetni a Void-ot, vagy éppen az onnan szabaduló Kaisát. Mármint nem is kéne, hogy animációs legyen, egész jól meglehetne oldani fantasy sorozatként normális színészekkel is. Nem lenne nehéz találni meg eljátszani egy Katarinát, Ashet, Garent, Miss Fortunet, Kaisát stb...

2021. ápr. 6. 22:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy animációs sorozat már bevan jelentve, elvileg még ebben az évben kifogják adni. [link]
2021. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen nincs benne elég pénz. Legalább is mással biztos több jön be nekik.


Szerintem is menő lenne, lehet hogy nagyobb sikert is arathanta, de valószínűleg úgy számolták ki hogy így sem érné meg az erőfeszítést és időt.

2021. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!