Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért NEM nézel animéket?

Miért NEM nézel animéket?

Figyelt kérdés
Ez tehát azokhoz szól, akiket valami elriasztott, vagy bármilyen okból kifolyólag nem szeretik az animéket.

2021. ápr. 14. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Manapság már minden második anime Isekai, amivel nem is lenne gond, ha nem mind ugyanazt az unalmas alapot használnák háremmel megspékelve (értem itt az egyformán sablonos/rossz SAO-t és Re:Zerot is - pontozzatok le nyugodtan, attól még igazam marad). Nem arról van szó, hogy nem szeretem az animéket, csak az újak közt egyre nehezebb jókat találni, úgyhogy már nem nézek annyit, mint régebben.
2021. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Régebben néztem, csak aztán meguntam őket. Most meg már idegesít is pl a harcok közbeni folyamatos dumálás, ahogy az is, hogy vagy motyogva beszélnek bennük vagy üvöltöznek.
2021. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerűen nem jön be a túldramatizált csimm bumm robbanás 102 részen keresztül zajló párbajharcok és egyéb agymenések amik az animére jellemzőek.


Pokemont szerettem, ha az számít.

2021. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3, az csak a shounen :D Kábé mintha azt mondanád, hogy nem szereted a filmeket, mert mindegyik romantikus vígjáték.
2021. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az animéket. De az ismerőseim között sokan nem.

Azt szokták mondani, hogy (mivel mese) gyerekeknek való. És egyes animéknél idegesítik a japán szinkronok stb...

Persze hiába mondom, hogy rengeteg anime NEM gyerekeknek való, hanem inkább felnőtteknek.

2021. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én világom. Én inkább filmes, meg sorozatos vagyok, az animék nem érdekelnek. Régebben próbáltam nézni párat, de egyik se kötött le, nem szippantott be az a világ.
2021. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátom ezért nem szerette az animéket egészen addig, míg meg nem mutattam neki a Parasyte-ot és az Uchuu Senkan Tiramisút:


- Szerinte mindben van egy halovány homoszexuális szál vagy utalás.


- Szerinte túl sok a bugyi és cicis jelenet, ez elrettenti. (Megértem, én sem bírom, hogy kislányok mutogatják magukat sokszor a kamaszodó tesójuknak. Én nagyon a pedofília ellen vagyok, az ecchi nálam is veri a biztosítékot. 🤷‍♀️)


- Túl hosszúak. Ő mondjuk csak a Dragon Ball, Pokemon, Inuyasha sztorikat ismerte. Amik igen, ismétlődőek és valóban hosszúak. 🤷‍♀️


- Többségük feliratos, szinkronosan alig van értekelhető.


Plusz ahogy írtam, ő csak shouneneket látott megismerkedésünk előtt és mint kiderült, ez a műfaj kiesik a preferenciájából.


De már máshogy látja. Szerintem nála is az volt a fő indok, hogy túl gyerekesek.


Most megnéztünk pár komolyabbat amúgy, amiben van izgalom, humor és lehet rajtuk mélázni.

2021. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg lemaradt. :D Kezdi megszeretni őket. Csak eddig rossz ajtón kopogtatott. :)
2021. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, valahogy nem köt le. De nem zárom ki, hogy egyszer megszeretem majd őket, ha tényleg nekiállok nézni... Egy rövid sorozatot láttam eddig, a Samurai Champloo-t, azt imádtam, szóval még bármi IS lehet :D
2021. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!