Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt a Handheld Gamer...

Mi történt a Handheld Gamer Team csatornával?

Figyelt kérdés
Pár éve néztem tőlük pár gameplay-t, és a napokban vissza akartam nézni pár videójukat, de nem találtam egyet sem, csak a csatornát. Tudni, hogy miért hagyták abba a videózást, vagy hogy miért törölték a videóikat?

2021. ápr. 14. 19:15
 1/1 anonim válasza:
Szia, régen én is nagyon sokat néztem tőle videókat. Már jó ideje levannak törölve a videói, de már magam se emlékszem mi okból hagyta abba a videózást. Valami olyasmi miatt hagyta abba talán, hogy nem tudott már elég időt szakítani a videózásra a tanulmányai miatt. Gondolom azóta már dolgozik is stb..de azt magam sem értem miért szedett le minden videót. Kár érte..én szerettem a videóit nagyon. Főleg a végigjátszásokat.
2021. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!